Visi jaunumi

BTA Latvija mākslas kolekcijas BTA ART darbi tiks izstādīti izstādē Leopolda muzejā Vīnē

2024. gada 7. maijs
Visi jaunumi

BTA Latvija mākslas kolekcijas BTA ART darbi tiks izstādīti izstādē Leopolda muzejā Vīnē

2024. gada 7. maijs

“BTA Baltic Insurance Company” (BTA) korporatīvās mākslas kolekcijas BTA ART darbi tikuši izvēlēti starptautiskai mākslas izstādei “Unknown Familiars”, kas 7. maijā tiks atklāta prestižajā Leopolda muzejā (Leopold Museum) Vīnē, izstāde tiek organizēta par godu Wiener Städtische Versicherungsverein, Vienna Insurance Group galvenā akcionāra 200. jubilejai. Divi BTA ART mākslas kolekcijas darbi dosies uz Leopolda muzeju kā daļa no Vienna Insurance Group korporatīvās mākslas kolekcijas izstādes.

BTA mākslas kolekcija tika izveidota 2018. gadā sadarbībā ar Kim? Laikmetīgās mākslas centru. BTA ART apvieno vairāk nekā 30 jaunās un vidējās paaudzes māksliniekus no Baltijas valstīm, tajā skaitā spožākos Latvijas laikmetīgos māksliniekus. Kolekcija atspoguļo BTA vērtības un veido poētisku stāstījumu par sabiedrību, dabu un tehnoloģijām. BTA veidojot savu kolekciju domāja ne tikai par uzlabotu darba vidi, kurā kolektīvs ikdienā uzturas, bet arī sniedza neatsveramu ieguldījumu Baltijas laikmetīgās mākslas telpā.

BTA valdes locekle Evija Matveja par kolekcijas sasniegumiem izjūt lielu gandarījumu: “Mēs ļoti lepojamies ar BTA ART mākslas kolekciju, kas ir daļa no Vienna Insurance Group tradīcijas kolekcionēt un atbalstīt laikmetīgo mākslu. Tā ir tikusi lolota un papildināta gadu gaitā, atspoguļojot mūsu transformācijas. Tā kalpo kā simbols uzņēmuma vērtībām un mūsu saistībai ar kultūru un sabiedrību. Turklāt BTA ART mākslas darbi birojā nodrošina darbiniekiem un klientiem iespēju baudīt un iepazīt mākslas daudzveidību, veicinot radošumu un intelektuālu izaugsmi.”

Kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir BTA ART kolekcijas kurators, kas veidojis kolekcijas koncepciju un saturu. Kolekcija ir veidota no jauno Baltijas mākslinieku darbiem, kuru tematiskais tvērums veidots saskaņā ar BTA vērtībām - pieejamību, cilvēcību un uzticamību.

“Mēs esam ārkārtīgi priecīgi un lepni par to, ka Baltijas līmeņa korporatīvā kolekcija iegūst starptautisku uzmanību” teic Kim? Laikmetīgās mākslas centra dibinātāja Zane Čulkstēna, “Kim? misija ir savienot jaunos māksliniekus ar kolekcionāriem, izglītojot par laikmetīgo mākslu un iedrošinot kolekcionēt mākslu. Es ceru, ka šis pamudinās arī citus uzņēmumus sekot BTA piemēram!”

Korporatīvās kolekcijas kļūst aizvien biežāk sastopamas gan birojos, gan publiskajā telpā, jo veido telpu par radošumu stimulējošu vidi, kas pozitīvi ietekmē klātesošos. Mākslas kolekcija ir efektīvs paņēmiens uzņēmuma vērtību atspoguļošanai, jo veido vizuālu vēstījumu, ko katrs var interpretēt savā veidā. Saskaņā ar jaunākajiem Pasaules Veselības organizācijas pētījumu rezultātiem, mākslas klātbūtne telpā būtiski uzlabo cilvēku labsajūtu un psihisko veselību.

Wiener Städtische Versicherungsverein, Vienna Insurance Group galvenais akcionārs organizē mākslas darbu izstādi par godu savai 200 jubilejai. Izstādi “Unknown Familiars” veidos darbi no 6 Vienna Insurance Group meitas uzņēmumu mākslas kolekcijām, tajā skaitā BTA. Vienna Insurance Group mākslas kolekcija veidojusies jau kopš 20. gadsmita 20. gadiem, atbalstot māksliniekus un kolekcionējot mākslas darbus no dažādām valstīm. Ņemot vērā kolekciju dažādos attīstības posmus un saturu, izstāde “Unknown Familiars” atspoguļos plaša spektra tēmas un medijus, reizē veidojot piederību vienai kolekcijai.

No BTA ART kolekcijas būs apskatami igauņu mākslinieces Kris Lemsalu darbs Phantom Camp VIII un lietuviešu mākslinieces Elena Narbutaite darbu sērija Roberts, ko veido 11 atsevišķi glezniecības darbi.

Izstāde būs apskatāma Leopolda muzejā Vīnē no 8. maija līdz 6. oktobrim.

Par BTA
Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir Vienna Insurance Group AG (VIG), ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 29 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 32 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa (kopš 1994. gada) ATX visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.

Papildu informācija:
Elīna Zvejniece
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore 
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
E-pasta adrese – elina.zvejniece@bta.lv 
Tālr.: 66936074, mob. tālr.: 29374827


Par Kim? Laikmetīgās mākslas centru
Kim? ir mākslas centrs, kas pievērsies visdažādākajām idejām, žestiem, tekstūrām un intervencēm. 2009. gadā dibinātais mākslas centrs ar plašu izstāžu programmu, starptautiskām sadarbībām, diskusijām, publikācijām, lekcijām un performancēm ir aktīvi piedalījies mākslas diskursa veidošanā gan Latvijā, gan globālā mērogā. Šo gadu gaitā Kim? ir sadarbojies gan ar jauniem, gan jau labi zināmiem māksliniekiem, mākslas teorētiķiem, kuratoriem, filozofiem, tulkotājiem un citu jomu domātājiem, cenšoties nodrošināt atsaucīgu kontekstu viņu darbam un padarīt svarīgas prakses pieejamas plašākai auditorijai. Kim? paspārnē tapušas vairāk kā 200 izstādes, un tas turpina iedziļināties, uzdot jautājumus un veidot arvien jaunas izstādes.

Dārta Purvlīce
Galerijas vadītāja
Biedrība “KIM?”
E-pasta adrese – darta.purvlice@kim.lv

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{transform.translate(title)}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}
{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €/pers.
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
Sesija beigsies pēc:

{{sessionTimeout.formattedTime}}

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
{{ fieldsPopupHeading }}
{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
{{popup.textTitle}}
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Cookie
Sīkdatnes
Cookies Settings
Sīkdatņu pārvaldība
Lai šī tīmekļa vietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un mārketinga sīkdatnes.

Ja piekrītat visām sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Piekrītu”.
Ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Nepiekrītu“. Savu izvēli varat pārvaldīt, nospiežot “Pielāgot izvēli”.

Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā
Plašāku informāciju skatiet mūsu
Sīkdatņu politikā

Funkcionalitātes (nepieciešamās) sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes darbībai, un tās nevar atspējot. Šīs sīkdatnes var iedalīt sesijas sīkdatnēs un pastāvīgās sīkdatnēs, kuras nesaglabā personu identificējošu informāciju. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, tiklīdz Jūs pametīsiet šo vietni.


Statistikas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu vietnes un datplūsmas avotu izmantošanu, lai iegūtu informāciju, kas nepieciešama vietnes darbības uzlabošanai. Šīs sīkdatnes palīdz mums noteikt, kuras tīmekļa vietnes sadaļas ir vispopulārākās, un uzzināt par lietotāju pārlūkošanas paradumiem. Šajā nolūkā mēs izmantojam Google Analytics statistikas rīku. Visa apkopotā informācija ir anonīma un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt.


Mārketinga sīkdatnes

Šīs trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas, lai atbilstoši Jūsu vēlmēm parādītu personalizētas reklāmas. Mēs izmantojam sīkdatnes, kas palīdz mums apkopot informāciju par Jūsu lietošanas paradumiem šajā tīmekļa vietnē un ļauj mums uzzināt par Jūsu interesēm, lai mēs varētu rādīt tikai tās reklāmas, kas ir atbilstošas Jūsu lietošanas paradumiem. Ja nevēlaties, lai mēs Jums rādītu jebkādu reklāmu, atstājiet šo izvēlni tukšu.