Ceļojumu apdrošināšana

BTA informē, ka valstī, kura norādīta Jūsu IP adresē, BTA nepiedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, lūdzu sazinieties ar BTA klientu atbalsta dienestu +371 26 12 12 12.
Ceļojumu apdrošināšana
BTA Ceļojumu apdrošināšana sniedz Tev finansiālu drošību, sirdsmieru jebkurā neparedzētā situācijā, kas var notikt ceļojuma laikā, kā arī eMed jeb attālinātu mediķu konsultācijas.

Kādi būs Tavi ieguvumi?Kādēļ nepieciešama
ceļojumu apdrošināšana?
Ceļojuma apdrošināšana
Noskaties Mārtiņa stāstu

Pērc ātri, vienkārši un ērti

1

Ceļojuma dati

Ievadi savus personas datus, plānotā ceļojuma datumu, personu skaitu un citu nepieciešamo informāciju.

2

Izvēlies polisi

Izvēlies savam ceļojumam piemērotāko polisi.

3

Apmaksa un polise e-pastā

Izvēlies maksājuma veidu un pēc apmaksas uzreiz saņem savu polisi e-pastā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Ceļojumu apdrošināšanas polises aizsardzība ir spēkā polisē norādītājā teritorijā ārpus Latvijas Republikas robežām. Ceļojumu apdrošināšanas polisi vari iegādāties, norādot šādu darbības teritoriju:

 • Eiropa (visas Eiropas valstis, tai skaitā Ēģipte, Turcija, Tunisija, Izraēla, Armēnija, Azerbaidžāna, Gruzija un Maroka),
 • Baltijas jūras teritorija (polise darbojas Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Somijā un Zviedrijā),
 • visa pasaule.

Ceļojumu apdrošināšanas polisi atkarībā no Tava plānotā brauciena vai ceļojuma ilguma vari iegādāties ar darbības laiku, sākot no vienas dienas līdz 365 dienām.

Ja veic regulārus darījumu braucienus, piedāvājam iegādāties Ceļojumu apdrošināšanas polisi ar darbības laiku viens gads, kura ietvaros tiks nodrošināta aizsardzība visu braucienu laikā gada ietvaros. Šajā gadījumā pats vari norādīt, kāds būs maksimālais katra atsevišķā brauciena ilgums. Maksimālais viena brauciena ilgums var būt 30, 60 vai 90 dienas pēc Tavas izvēles.

EVAK jeb Eiropas veselības apdrošināšanas karte ir visām Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīm (Īslande, Norvēģija, Lihtenšteina), kā arī Šveices Konfederācijai kopīgs dokuments, kas dod tiesības šo valstu iedzīvotājiem saņemt valsts apmaksātu neatliekamo un nepieciešamo veselības aprūpi tādā pašā apjomā, kādā tā tiek nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem. EVAK tiek pieņemta ārvalstu klīnikās, kas ir noteiktas valsts Slimokases biedrs un kas ir akceptējušas EVAK pieņemšanu. Tātad, pirms vēršaties ārvalstīs pēc medicīniskās palīdzības, iesakām iepriekš painteresēties, vai attiecīgā klīnika pieņem EVAK.

EVAK karti bezmaksas var noformēt un saņemt visi Latvijas Republikas iedzīvotāji, tāpēc, dodoties uz ārvalstīm, noteikti noformē EVAK. Plašāku informāciju par EVAK noformēšanas un saņemšanas iespējām lasi Nacionālā veselības dienesta mājaslapā.

Kāpēc nepieciešama BTA Ceļojumu apdrošināšana, ja ir noformēta EVAK?

 • EVAK nesedz klienta transportēšanas, repatriācijas, kā arī ātrās palīdzības/glābšanas dienestu sniegto pakalpojumu izdevumus un pacienta iemaksas, kas var veidot ļoti ievērojamas izmaksas.
 • Arī tajā gadījumā, kad klients nonāk ārvalstīs klīnikā, kas pieņem EVAK, klientam pašam būs jāsedz pacienta iemaksas tādā apmērā, kādas tās ir noteiktas attiecīgajā valstī. Ja Latvijā pacienta iemaksas ir salīdzinoši nelielas, tad Eiropā pacienta iemaksa varētu būt pat vairāk nekā 10 reižu lielāka.
 • Izmantojot EVAK, ārvalstu klīnika apmaksu no Latvijas valsts budžeta saņems divu gadu laikā, tāpēc vairumā gadījumu privātās klīnikas, tai skaitā zobārsti, slēpošanas kūrortu klīnikas, atsakās pieņemt EVAK.
 • EVAK nenodrošina aizsardzību pret citiem riskiem, kas varētu gadīties ceļojumu vai ārvalstu braucienu laikā.

Piemērs, kas atspoguļo EVAK un Ceļojumu apdrošināšanas nepieciešamību:

 • Kādai Latvijas iedzīvotājai, atrodoties Eiropas Savienības valstī, pēkšņi pasliktinājās veselības stāvoklis, kā rezultātā sieviete tika ievietota klīnikā. Kad veselības stāvoklis nedaudz uzlabojās un viņu bija iespējams evakuēt uz mītnes zemi, rēķins par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem bija 24 000 EUR.
 • Ņemot vērā, ka Latvijas iedzīvotājai bija EVAK, visu summu viņai nebija jāsedz no saviem personīgajiem līdzekļiem. EVAK sedza 75 % (18 000 EUR) no medicīniskajiem izdevumiem, pārējos - 25% (6 000 EUR) būtu jāsedz sievietei pašai, ja viņai nebūtu bijusi BTA Ceļojumu apdrošināšanas polise. Medicīniskās evakuācijas izmaksas, ko nesedz EVAK, bija 4 300 EUR.

Ja sieviete papildu drošībai, ko nodrošina EVAK, nebūtu iegādājusies BTA Ceļojumu apdrošināšanu, viņai no saviem personīgajiem līdzekļiem par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem ārvalsts klīnikā un medicīnisko evakuāciju uz Latviju būtu jāsamaksā 10 300 EUR. Šajā gadījumā šo summu sedza BTA.

Ja noticis negadījums, atrodoties ārvalstīs, veic šādas darbības:

* Atrodoties Turcijā un Ēģiptē, lai izvairītos no iespējamām problēmām, pēc medicīniskās palīdzības jāvēršas tikai mūsu līgumorganizācijās.

 • Zvanot uz norādītajiem tālruņiem, mūsu darbinieki vai sadarbības partneri palīdzēs nokārtot formalitātes, kas saistītas ar medicīnas iestādēm.
 • Ja par sniegtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem vai kādu citu Ceļojumu apdrošināšanas polisē iekļauto apdrošināšanas aizsardzības gadījumu, Tev bija jānorēķinās ar personīgajiem līdzekļiem, noteikti saglabā maksājumu apliecinošos dokumentus un medicīniskos dokumentus. Detalizētu iesniedzamo dokumentu sarakstu atradīsi Ceļojumu apdrošināšanas noteikumos vai zvanot uz BTA klientu atbalsta dienestu +371 26 12 12 12
 • Tiklīdz iespējams, piesaki atlīdzības gadījumu Mans BTA. Autorizējoties klientu portālā, noformēt atlīdzības pieteikumu ir iespējams ātri un ērti, neizejot no mājas un bez liekiem telefona zvaniem.

Ja ceļojuma laikā notiek akūts saslimšanas gadījums, BTA piedāvā sazināties ar mediķi Latvijā, kas sniegs attālinātu konsultāciju video vai telefona zvana veidā.

Lai saņemtu konsultāciju, jāzvana BTA uz tālruņa numuru +371 26 12 12 12, un, noskaidrojot esošos simptomus un sūdzības, BTA piedāvās iespējami ātrāko laiku mediķa konsultācijas saņemšanai. Norunātajā laikā pievienojies konsultācijai ar speciālistu, saņem izrakstus medikamentu iegādei un padomus, kā rīkoties tālāk.

Ja Apdrošinātajam ir diagnosticēta saslimšana ar COVID-19 (slimība, ko izraisa koronavīruss SARS-CoV-2), apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta tikai par apdrošinātajiem riskiem “Medicīniskie izdevumi”, “Repatriācija”, “Medicīniskā evakuācija”, “Izdevumi cietušā pavadītājam” nosakot maksimālo apdrošināšanas atlīdzības apmēru 40 000 EUR.

Papildu “COVID-19 saslimšanas apdrošināšana” attiecas uz apdrošinātajiem riskiem “Ceļojuma atcelšana” un/vai “Ceļojuma pārtraukšana” šādos gadījumos, ja apdrošināšanas polisē nepārprotami ir apdrošināti iepriekš norādītie riski un apdrošināts Papildu risks – “COVID 19 saslimšanas apdrošināšana”.

Vairāk par COVID-19 saslimšanas apdrošināšanu >

Tevi varētu arī interesēt

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{transform.translate(title)}} {{value}}
insurance_option_subtitle
{{transform.translate(insuranceOptionsValue)}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}
{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €/pers.
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
Sesija beigsies pēc:

{{sessionTimeout.formattedTime}}

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
{{ fieldsPopupHeading }}
{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
{{popup.textTitle}}
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Cookie
Sīkdatnes
Cookies Settings
Sīkdatņu pārvaldība
Lai šī tīmekļa vietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un mārketinga sīkdatnes.

Ja piekrītat visām sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Piekrītu”.
Ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Nepiekrītu“. Savu izvēli varat pārvaldīt, nospiežot “Pielāgot izvēli”.

Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā
Plašāku informāciju skatiet mūsu
Sīkdatņu politikā

Funkcionalitātes (nepieciešamās) sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes darbībai, un tās nevar atspējot. Šīs sīkdatnes var iedalīt sesijas sīkdatnēs un pastāvīgās sīkdatnēs, kuras nesaglabā personu identificējošu informāciju. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, tiklīdz Jūs pametīsiet šo vietni.


Statistikas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu vietnes un datplūsmas avotu izmantošanu, lai iegūtu informāciju, kas nepieciešama vietnes darbības uzlabošanai. Šīs sīkdatnes palīdz mums noteikt, kuras tīmekļa vietnes sadaļas ir vispopulārākās, un uzzināt par lietotāju pārlūkošanas paradumiem. Šajā nolūkā mēs izmantojam Google Analytics statistikas rīku. Visa apkopotā informācija ir anonīma un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt.


Mārketinga sīkdatnes

Šīs trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas, lai atbilstoši Jūsu vēlmēm parādītu personalizētas reklāmas. Mēs izmantojam sīkdatnes, kas palīdz mums apkopot informāciju par Jūsu lietošanas paradumiem šajā tīmekļa vietnē un ļauj mums uzzināt par Jūsu interesēm, lai mēs varētu rādīt tikai tās reklāmas, kas ir atbilstošas Jūsu lietošanas paradumiem. Ja nevēlaties, lai mēs Jums rādītu jebkādu reklāmu, atstājiet šo izvēlni tukšu.