Vērtības

Pieejamība

Esam sasniedzami ikvienā kanālā visā Baltijā 24h diennaktī. Nodrošinām klientiem vienkāršu un ātru apkalpošanu.

Cilvēcība

Runājam cilvēciskā – saprotamā valodā. BTA produkti pielāgoti katram personīgi – individuāla attieksme un risinājumi.

Uzticamība

Uzticamību veido pieredze nozarē un spēja mainīties. Ar VIG atbalstu, BTA ir uzticams partneris, klientam pieņemot atbildīgus lēmumus.

KSI stratēģija

Radīt ilgtspējīgas Korporatīvo Sociālo Inovāciju (KSI) iniciatīvas, kas nestu labumu sabiedrībai un ilgtermiņā – arī mūsu uzņēmējdarbībai. Mēs atbalstām līdz pat trim privāto un korporatīvo klientu KSI iniciatīvām visā Baltijā vienā no šīm jomām: veselība, sociālā labklājība un māksla.

Stratēģijas virzītājspēki

Inovācijas

Mēs, apvienojot savas zināšanas par apdrošināšanas tirgus tendencēm ar mūsu uzņēmējdarbības resursiem, izstrādājam inovatīvus un radošus risinājumus, kam ir izmērāma un ilgtermiņa ietekme uz sabiedrību un mūsu uzņēmējdarbību.

Cilvēki

Ar savām KSI iniciatīvām mēs risinām sabiedrībā aktuālas problēmas, veidojot sadarbību gan ar valsts, gan nevalstiskām organizācijām, gan klientiem, gan mūsu partneriem, atbilstoši jomām, uz kurām vēršam uzmanību: veselība, sociālā labklājība un māksla.

Ilgstpēja

Ilgtspēja ir viens no BTA virzītājspēkiem, kas ir nozīmīgs uzņēmuma attīstības stūrakmens. Esam bezpapīru uzņēmums, esam saņēmuši “Zaļā biroja”, ISO 9001 un ISO 14001 sertifikātus, kā arī veicam citas ilgtspējas iniciatīvas un aktivitātes.  

Ierosmes uzmanības jomās

Veselība

Rosināt esošos un potenciālos klientus – privātpersonas, kā arī savus darbiniekus piedalīties KSI pasākumos fiziskās un garīgās veselības jomā. Plānotā aktivitāte fiziskās veselības jomā: sekmēt, lai bērni, braucot ar divriteni, valkātu ķiveri; aktivitāte garīgās veselības jomā: mūsu darbinieku iesaiste garīgās veselības sekmēšanas pasākumos.

Sociālā attīstība

Pilnībā īstenot bezpapīra biroja koncepciju BTA. Pēc tam izglītot vadošos darba devējus reģionos – savus korporatīvos klientus un sadarbības partnerus, aicinot un izaicinot viņus ieviest bezpapīra principus savos birojos.

Māksla

Finansēt un atbalstīt Baltijas mākslas vidi. Turpinot iesākto saistībā ar BTA Art mākslas kolekciju: atbalstīt Baltijas mākslinieku uzturēšanos starptautiskās radošajās mākslas rezidencēs, lai sekmētu radošo izaugsmi un starptautiskās sadarbības saiknes. Vai atbalstīt VIG grupas valstu pārstāvošo mākslinieku palikšanu Baltijas radošajās rezidencēs, kā arī kļūt par radošo rezidenču vai mākslas institūciju attīstības aizbildni, piesaistot vēl vairāk starptautisku mākslinieku Baltijas mākslas videi.

Skatīt arī

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{transform.translate(title)}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}
{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €/pers.
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
Sesija beigsies pēc:

{{sessionTimeout.formattedTime}}

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
{{ fieldsPopupHeading }}
{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
{{popup.textTitle}}
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Cookie
Sīkdatnes
Cookies Settings
Sīkdatņu pārvaldība
Lai šī tīmekļa vietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un mārketinga sīkdatnes.

Ja piekrītat visām sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Piekrītu”.
Ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Nepiekrītu“. Savu izvēli varat pārvaldīt, nospiežot “Pielāgot izvēli”.

Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā
Plašāku informāciju skatiet mūsu
Sīkdatņu politikā

Funkcionalitātes (nepieciešamās) sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes darbībai, un tās nevar atspējot. Šīs sīkdatnes var iedalīt sesijas sīkdatnēs un pastāvīgās sīkdatnēs, kuras nesaglabā personu identificējošu informāciju. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, tiklīdz Jūs pametīsiet šo vietni.


Statistikas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu vietnes un datplūsmas avotu izmantošanu, lai iegūtu informāciju, kas nepieciešama vietnes darbības uzlabošanai. Šīs sīkdatnes palīdz mums noteikt, kuras tīmekļa vietnes sadaļas ir vispopulārākās, un uzzināt par lietotāju pārlūkošanas paradumiem. Šajā nolūkā mēs izmantojam Google Analytics statistikas rīku. Visa apkopotā informācija ir anonīma un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt.


Mārketinga sīkdatnes

Šīs trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas, lai atbilstoši Jūsu vēlmēm parādītu personalizētas reklāmas. Mēs izmantojam sīkdatnes, kas palīdz mums apkopot informāciju par Jūsu lietošanas paradumiem šajā tīmekļa vietnē un ļauj mums uzzināt par Jūsu interesēm, lai mēs varētu rādīt tikai tās reklāmas, kas ir atbilstošas Jūsu lietošanas paradumiem. Ja nevēlaties, lai mēs Jums rādītu jebkādu reklāmu, atstājiet šo izvēlni tukšu.