Visi jaunumi

Izpalīdzīgs rokas stiepiens īstajā brīdī – Nelaimes gadījumu apdrošināšana

2023. gada 14. marts
Visi jaunumi

Izpalīdzīgs rokas stiepiens īstajā brīdī – Nelaimes gadījumu apdrošināšana

2023. gada 14. marts

Kā iepriekš lēsts, BTA apkopotie dati liecina, ka pagājušā gada nogalē nelaimes gadījumu skaits ir pieaudzis dramatiski – decembrī pieaugums pārsniedzis 25%, bet novembrī tas bijis par 650% lielāks nekā gadu iepriekš. Sāk palikt siltāks un sezonālās traumas, kas raksturīgas ziemas laikapstākļiem, sarūk, taču tas nenozīmē, ka negadījumi turpmāk nenotiks. 

BTA novērojumi liecina, ka daudzi klienti par apdrošināšanas nepieciešamību un noderīgumu apzinās tikai nelaimes brīdī, kas ir galvenais stimuls iegādāties apdrošināšanas produktus turpmāk. Apdrošināšana nevar nodrošināt nelaimes gadījumu nenotikšanu, taču tā ir noderīga, ja tādu sanāk piedzīvot.

Apdrošināt sevi pret nelaimes gadījumiem nozīmē radīt sev drošības spilvenu, kas grūtā dzīves brīdī atvieglos finansiālo slogu, sniedzot iespēju atkopties bez papildus raizēm. Apzinoties, ka ikdienā laiks tiek atvēlēts arī katra sirdslietai, BTA Nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisē ir iekļautas tādas aktivitātes kā nodarbības trenažieru zālē, peldēšana, riteņbraukšana, slidošana, dalība sporta nodarbībās, pasākumos un tamlīdzīgi, taču papildus var iekļaut arī citas nodarbes, piemēram, hokeju, basketbolu, futbolu, motocikla vadīšanu un tamlīdzīgi (individuālajā plānā arī paaugstināta riska aktivitātes). Katrai izvēlētajai aktivitātei tiek apdrošināti arī traumu un negadījumu riski.

BTA piedāvā četras apdrošināšanas programmas ar iespēju izvēlēties piemērotāko atbilstoši savām vajadzībām un dzīvesveidam. Iepazīties ar Nelaimes gadījumu apdrošināšanas piedāvājumu un iegādāties polisi ērti un ātri ir iespējams BTA mājaslapā, zvanot uz numuru 26121212 vai visos klientu apkalpošanas centros.

Gadās visādi, tāpēc labi, ja blakus ir izpalīdzīga roka, kas īstajā brīdī ir stiepiena attālumā. Izvēlies apdrošināt sevi pret nelaimes gadījumiem! 
Vairāk informācijas: Nelaimes gadījumu apdrošināšana

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{transform.translate(title)}}{{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}}{{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €/pers.
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
{{popup.textTitle}}
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.

Cookie
Sīkdatnes
Cookies Settings
Sīkdatņu pārvaldība
Lai šī tīmekļa vietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un mārketinga sīkdatnes.

Ja piekrītat visām sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Piekrītu”.
Ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Nepiekrītu“. Savu izvēli varat pārvaldīt, nospiežot “Pielāgot izvēli”.

Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā
Plašāku informāciju skatiet mūsu
Sīkdatņu politikā

Funkcionalitātes (nepieciešamās) sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes darbībai, un tās nevar atspējot. Šīs sīkdatnes var iedalīt sesijas sīkdatnēs un pastāvīgās sīkdatnēs, kuras nesaglabā personu identificējošu informāciju. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, tiklīdz Jūs pametīsiet šo vietni.


Statistikas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu vietnes un datplūsmas avotu izmantošanu, lai iegūtu informāciju, kas nepieciešama vietnes darbības uzlabošanai. Šīs sīkdatnes palīdz mums noteikt, kuras tīmekļa vietnes sadaļas ir vispopulārākās, un uzzināt par lietotāju pārlūkošanas paradumiem. Šajā nolūkā mēs izmantojam Google Analytics statistikas rīku. Visa apkopotā informācija ir anonīma un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt.


Mārketinga sīkdatnes

Šīs trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas, lai atbilstoši Jūsu vēlmēm parādītu personalizētas reklāmas. Mēs izmantojam sīkdatnes, kas palīdz mums apkopot informāciju par Jūsu lietošanas paradumiem šajā tīmekļa vietnē un ļauj mums uzzināt par Jūsu interesēm, lai mēs varētu rādīt tikai tās reklāmas, kas ir atbilstošas Jūsu lietošanas paradumiem. Ja nevēlaties, lai mēs Jums rādītu jebkādu reklāmu, atstājiet šo izvēlni tukšu.