Mājokļa apdrošināšanas akcija

Mājokļa apdrošināšana - Tavam sirdsmieram!

Diemžēl ne vienmēr varam izvairīties no negadījuma - ugunsnelaimes, dabas stihijām, zagļiem un bezatbildīgiem kaimiņiem. Reizēm mājoklis var tikt bojāts vai pat pilnībā iznīcināts vienā acumirklī. Mājokļa apdrošināšana pasargās Tevi no liekām raizēm un tēriņiem, un palīdzēs ātrāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Mājokļa apdrošināšana ietver gan privātīpašuma, gan tajā esošās iedzīves apdrošināšanu neparedzētās situācijās.

Gādīgs saimnieks apdrošina ne tikai savu mājokli, bet arī mīluli. Ar mājokļa apdrošināšanu parūpējies arī par savu mājdzīvnieku drošību un veselību, tāpat kā par sevi un savu mājokli! Iegādājoties mājokļa apdrošināšanu - īpaši izdevīgi apdrošini arī savu civiltiesisko atbildību! Mums ir svarīgs Tavs sirdsmiers!

Nepalaid garām īpašo piedāvājumu - iegādāties Privātīpašuma apdrošināšanas polisi ar īpašu piedāvājuma nosacījumu – “5 gadu polise par 4 gadu cenu”! Nopērkot apdrošināšanu savam mājoklim piedalies loterijā un varbūt tieši Tu iegūsi savā īpašumā JOYOR F3 elektrisko skrejriteni.

Loterijas Nr. 5656 noteikumus un atļauju atradīsi šeit!
 

Pērc klientu centros   Zvani – 26121212


Aizpildi reģistrācijas formu, lai piedalītos loterijā:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude: