Visi jaunumi

BTA ziedo 30 000 EUR BKUS Vecāku mājai

2022. gada 30. aug.
Visi jaunumi

BTA ziedo 30 000 EUR BKUS Vecāku mājai

2022. gada 30. aug.

Rūpējoties par dažādu iedzīvotāju grupu atbalstu, Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk - BTA) ziedo 30 000 EUR Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (turpmāk – BKUS) Vecāku mājai, kā arī turpina pirms vairākiem gadiem iesākto tradīciju un arī šogad dāvina Vecāku mājai Īpašuma apdrošināšanu. 

2022. gada sākumā BTA ilgtspējas un sociālās atbildības projekti – “BTA Velozinis” un “Daru labu dabai” - saņēma prestižo “Gintera Geijera balvu par sociālo atbildību 2021”. Lai atbalstītu vecākus, kuru atvases ir sasirgušas un nonākušas slimnīcā, BTA nolēma “Gintera Geijera balvas par sociālo atbildību 2021” balvu fondu 30 000 EUR apmērā ziedot BKUS Vecāku mājai. Šis ziedojums palīdzēs nodrošināt Vecāku mājas pamatpakalpojumus, atjaunot ēkas fasādi, kā arī palīdzēs veikt vecāku mājas labiekārtošanas darbus.

BTA Valdes locekle Evija Matveja stāsta: “BTA, kā sociāli atbildīgs uzņēmums, labprāt atbalsta projektus, kas saistīti ar ilgtspēju un dažādu sabiedrības grupu atbalstu. Mums rūp bērnu un viņu vecāku labsajūta, tāpēc, saņemot “Gintera Geijera balvu par sociālo atbildību 2021”, ne mirkli nešaubījāmies, ka visu balvas apmēru ziedosim cēlam mērķim – Vecāku mājai. Arī turpmāk turpināsim atbalstīt sociālās atbildības un ilgtspējas projektus.”

Vecāku mājas vadītāja Liene Indrāne norāda: “Sasirgušam bērnam vecāku klātbūtne ir ļoti svarīga, taču vecāki, veltot visu uzmanību bērnam, bieži vien paši par sevi aizmirst. Tāpēc Vecāku mājā darām visu, lai arī mammām un tētiem būtu iespēja atgūt spēku un izturību, jo atpūties un enerģiju atguvis vecāks arī savu bērnu spēs labāk atbalstīt. Esam ļoti pateicīgi un priecājamies par BTA dāsno ziedojumu, kas palīdzēs Vecāku mājas fasādes atjaunošanas darbos, kā arī palīdzēs padarīt vēl patīkamāku ikdienu tiem mammām un tētiem, kas uzturas Vecāku mājā.”

Vecāku māja kopš 2011. gada sniedz plašu palīdzību vecākiem, kuriem nākas uzturēties slimnīcā. Tikai dažu soļu attālumā no slimnīcas nodaļām, vecāki var rast ne vien ērtas naktsmājas, bet arī saņemt profesionālu psiholoģisku un garīgu atbalstu. Vecāku māja ir Bērnu slimnīcas fonda struktūrvienība, kuras pastāvēšana ir balstīta uz ziedojumiem. 


Par BTA
Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir Vienna Insurance Group AG (VIG), kas ir vadošā apdrošināšanas grupa gan Austrijā, gan visas Centrālās un Austrumeiropas reģionā. Apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrības 30 valstīs veido Grupu ar senām tradīcijām, stipriem zīmoliem un ciešām attiecībām ar klientiem. Vairāk nekā 25 000 VIG darbinieku rūpējas par vairāk nekā 22 miljonu klientu ikdienas vajadzībām. VIG akcijas kotējas Vīnes biržā kopš 1994. gada. VIG ir ieguvusi starptautiski atzītas „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas A+ novērtējumu ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. VIG cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.

Papildu informācija:
Elīna Zvejniece
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts elina.zvejniece@bta.lv

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{title | translate}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.