Visi jaunumi

BTA piedāvā attālinātās mediķu konsultācijas

2021. gada 9. nov.

Atvieglojot pacientiem sazināšanos ar ārstu, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk - BTA) izveidojusi unikālu produktu eMed, kas iestrādāts BTA Veselības apdrošināšanas lietotnē. Tā sniedz iespēju pieteikt un saņemt attālinātu mediķa vizīti video vai telefonzvana formā, kurā mediķis novērtē pacienta stāvokli un nosaka ārstēšanos. Pirmajās 28 dienās jau notikušas vairāk kā 150 attālinātās vizītes un gandrīz visas no tām pacienti novērtējuši ar augstāko atzīmi.

Jaunais eMed piedāvā klientiem saņemt vairākus svarīgus medicīnas pakalpojumus, kādi pieejami ģimenes ārsta kabinetā. Tas ietver konsultāciju ar mediķi, medikamentu recepšu izrakstīšanu, nosūtījumu uz izmeklējumiem, kā arī darba nespējas lapas atvēršanu un aizvēršanu.

Pirmie eMed pakalpojuma pacienti visbiežāk sūdzējušies par saaukstēšanās simptomiem – klepu, aizliktu degunu un sāpēm kaklā. Šiem cilvēkiem mediķi palīdzējuši, piemeklējot atbilstošākos medikamentus. Muguras sāpes arī ir viens no biežākajiem sūdzību iemesliem, viens pacients nosūtīts uz padziļinātām pārbaudēm aizdomās par lauztu ribu.

“Laikā, kad veselības aprūpes sistēma ir pārslogota ar Covid-19 saslimušo ārstēšanu, apgrūtināta ir palīdzības saņemšana citu akūtu un hronisku slimību paasinājumu gadījumos. Šobrīd nokļūšana pie ārsta ir apgrūtināta, kā arī ilgāk jāgaida vizītes laiks, tamdēļ laicīgi plānojot un ieviešot absolūti inovatīvu risinājumu Latvijā, ir izveidota BTA mobilā lietotne eMed, ar kuras palīdzību Veselības apdrošināšanas klienti ērti, ātri var saņemt mediķa konsultāciju un rekomendācijas veselības problēmu risināšanai. BTA mobilajā lietotnē vien jāapraksta slimības simptomi un jānorāda vēlamais virtuālās vizītes laiks. Automātiski rindas kārtībā tiek piešķirts kāds no pieejamajiem speciālistiem un tiek nosūtīta saite uz virtuālo kabinetu. Mediķis izvērtē simptomus un izlemj, kas nepieciešams, lai saprastu pacienta veselības problēmas un piemeklētu efektīvāko ārstēšanas metodi kā arī iesaka turpmākās veicamās darbības,” ar jauno produktu iepazīstina BTA Personu apdrošināšanas produktu vadītājs Oskars Zvejnieks.

 

Konsultācijas ir iekļautas BTA Veselības apdrošināšanas polises segumā visiem klientiem un norēķini ar medicīnas iestādi klientam nav jāveic. Konsultācijas pieejamas katru dienu laikā no plkst. 7:00-23:00 un tās sniedz speciālisti no medicīnas iestādēm, BTA sadarbības partneriem.

Izmantojot eMed, klienti var tikt pie ārsta jau pieteikuma nosūtīšanas dienā, turklāt nav jātērē laiks ceļā uz medicīnas iestādi un jāapdraud veselība, kopā ar citiem sasirgušiem cilvēkiem gaidot rindā pie ārsta kabineta durvīm.

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa (kopš 1994.gada) ATX visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.

 

 

Papildu informācija:
Elīna Zvejniece
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts elina.zvejniece@bta.lv

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{title | translate}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.