Visi jaunumi

BTA Ilgtspējas mežs – ieguldījums Latvijas iedzīvotāju nākotnē

2022. gada 12. janv.
Visi jaunumi

BTA Ilgtspējas mežs – ieguldījums Latvijas iedzīvotāju nākotnē

2022. gada 12. janv.

Rūpējoties par ilgtspēju un klimata negatīvo izmaiņu samazināšanu, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk - BTA) 2022. gadā veidos BTA ilgtspējas mežu, kurā 7,5 hektāru platībā tiks iestādīti 15 000 koku stādi. Līdztekus šai aktivitātei, lai samazinātu plastmasas atkritumu apjomu, BTA arī pakāpeniski atteiksies no plastikāta veselības apdrošināšanas kartēm un turpmāk klientiem bez maksas piedāvās elektroniskas veselības apdrošināšanas kartes.

BTA Ilgtspējas mežs, kas tiek veidots ciešā sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži”, palīdzēs mazināt negatīvās klimata izmaiņas, jo koki ir viens no svarīgākajiem CO2 piesaistes avotiem. Plānots, ka jau šī gada pavasarī 7,5 hektāru lielā platībā BTA iestādīs ap 15 000 kokiem, tādējādi palielinot Latvijas mežu platību un palīdzot piesaistīt lielāku CO2 daudzumu.

BTA valdes locekle Evija Matveja uzsver: “Ilgtspēja BTA ir sastopama ik uz soļa! Jau vairāk nekā piecus gadus esam bez-papīru uzņēmums un visi dokumenti tiek parakstīti tikai elektroniski. Turklāt pagājušā gada nogalē bijām arī pirmais apdrošināšanas uzņēmums, kas ieguvis Pasaules dabas fonda “Zaļā biroja” sertifikātu. Tieši tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka esam spēruši soli vēl “zaļākā” virzienā un veidosim savu BTA Ilgtspējas mežu, kas ir vērā ņemams ieguldījums uzņēmuma un visas Latvijas iedzīvotāju nākotnē. Noteikti neapstāsimies pie šīm aktivitātēm un arī turpmāk savu darbu organizēsim roku rokā ar ilgtspējas labākajām praksēm.”

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) šim projektam ir izaudzējuši nepieciešamos 15 000 egļu stādus. LVM Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs uzsver šāda projekta nozīmīgumu: “Mežs darbojas kā oglekļa piesaistītājs, jo fotosintēzes procesā koki piesaista CO2 no atmosfēras, akumulējot oglekli un atbrīvojot skābekli. Ik gadu LVM apsaimniekotajos mežos izaug 12 miljoni kubikmetru koksnes, savukārt 2021. gadā iestādīts vairāk nekā 31 miljons jauno kociņu. Ilgtspējīgi apsaimniekotā mežā oglekļa uzkrāšanās nekad neapstājas, jo jaunie kociņi aizstāj nocirstos. Tādēļ BTA “Ilgtspējas meža” iniciatīva ir apsveicams solis zaļākas nākotnes veidošanā!”

Savukārt, lai vēl vairāk mazinātu negatīvās klimata pārmaiņas, ka saistītas ar nepārstrādājamiem atkritumiem, BTA arī pakāpeniski atteiksies no plastikāta veselības apdrošināšanas kartēm. Klientiem bez maksas būs pieejamas tikai elektroniskās veselības apdrošināšanas kartes, kas pēc derīguma termiņa beigām nenonāks atkritumos.

BTA ir atbildīgs uzņēmums, kam rūp apkārtējā vide un ilgtspējīgi risinājumi, tāpēc uzņēmums ne tikai seko līdzi ilgtspējas aktualitātēm, bet arī veido savas ilgtspējas aktivitātes, kas palīdz mazināt negatīvās klimata izmaiņas un ļauj pietuvināties ANO Parīzes nolīguma mērķim.

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa (kopš 1994.gada) ATX visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.

Papildu informācija:
Elīna Zvejniece
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts elina.zvejniece@bta.lv

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{title | translate}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.