Visi jaunumi

Brīvības piemineklis jau 20 gadus drošībā kopā ar BTA

2023. gada 17. nov.
Visi jaunumi

Brīvības piemineklis jau 20 gadus drošībā kopā ar BTA

2023. gada 17. nov.

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) jau 20 gadus ar prieku un lepnumu dāvina Brīvības pieminekļa apdrošināšanu 1,5 milj. eiro apmērā, pasniedzot šo dāvanu Rīgas pašvaldībai Patriotisma nedēļas laikā.

Viena no BTA vērtībām ir uzticamība, tāpēc BTA jo īpaši ir pagodināta šajā svētku laikā sniegt tik vērienīgu dāvinājumu vienam no Latvijas lielākajiem simboliem – Brīvības piemineklim. Brīvības piemineklis jau 88 gadus ir mūsu brīvības, neatkarības un vienotības simbols. Savukārt jau 20 gadus Rīgas pašvaldība rūpes par Brīvības pieminekļa apdrošināšanu uztic tieši BTA. Šī Latvijas simbola kultūrvēsturiskā vērtība ir nenovērtējama, tāpēc tas ir mūsu visu pienākums un atbildība to saglabāt arī nākamajām paaudzēm.

BTA dāvinātajā Brīvības pieminekļa apdrošināšanas polisē iekļauta aizsardzība pret uguns, šķidruma vai tvaika noplūdes, dabas stihiju, kā arī trešo personu prettiesiskas rīcības rezultātā radītiem bojājumiem pieminekļa masīvam, lai gan iepriekšējos gados atlīdzību pieteikumi par to nav saņemti.

Neskatoties uz pasaulē esošo nenoteiktību un izaicinājumiem, galvenās cilvēka pamatvērtības paliek nemainīgas, tāpēc šajā Latvijai tik nozīmīgajā svētku laikā BTA aicina ikvienu novērtēt mūsu valstisko neatkarību un svinēt droši Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas dienu! BTA rūp sabiedrības drošība, tāpēc šajā svētku laikā uzņēmums aicina neaizmirst par aizdegtām svētku svecēm, ieslēgtām elektroierīcēm vai par iekurto kamīnu. BTA aicina cilvēkus neatstāt bez uzraudzības ne ieslēgtas elektroiekārtas, ne lādēšanai pie elektrotīkla pievienotas ierīces ar akumulatoru. Ne mazāk bīstama ir neatbilstošu lādētāju izmantošana vai tādu ierīču pieslēgšana mājas elektrotīklam, kas nav paredzēts attiecīgai jaudai. Tāpēc būsim uzmanīgi un pievērsīsim uzmanību arī savai drošībai, lai svētku laiks būtu skaists un tikai labiem notikumiem piepildīts.

Par BTA
Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa – ATX (kopš 1994. gada), visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi; „Vienna Insurance Group” akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.

Papildu informācija:
Elīna Zvejniece
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore 
e-pasts elina.zvejniece@bta.lv 
tālr.: 66936074, mob. tālr.: 29374827

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{transform.translate(title)}}{{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}}{{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €/pers.
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
{{popup.textTitle}}
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.

Cookie
Sīkdatnes
Cookies Settings
Sīkdatņu pārvaldība
Lai šī tīmekļa vietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un mārketinga sīkdatnes.

Ja piekrītat visām sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Piekrītu”.
Ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Nepiekrītu“. Savu izvēli varat pārvaldīt, nospiežot “Pielāgot izvēli”.

Plašāku informāciju skatiet mūsu Sīkdatņu politikā
Plašāku informāciju skatiet mūsu
Sīkdatņu politikā

Funkcionalitātes (nepieciešamās) sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes darbībai, un tās nevar atspējot. Šīs sīkdatnes var iedalīt sesijas sīkdatnēs un pastāvīgās sīkdatnēs, kuras nesaglabā personu identificējošu informāciju. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, tiklīdz Jūs pametīsiet šo vietni.


Statistikas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu vietnes un datplūsmas avotu izmantošanu, lai iegūtu informāciju, kas nepieciešama vietnes darbības uzlabošanai. Šīs sīkdatnes palīdz mums noteikt, kuras tīmekļa vietnes sadaļas ir vispopulārākās, un uzzināt par lietotāju pārlūkošanas paradumiem. Šajā nolūkā mēs izmantojam Google Analytics statistikas rīku. Visa apkopotā informācija ir anonīma un pēc tās nav iespējams Jūs identificēt.


Mārketinga sīkdatnes

Šīs trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas, lai atbilstoši Jūsu vēlmēm parādītu personalizētas reklāmas. Mēs izmantojam sīkdatnes, kas palīdz mums apkopot informāciju par Jūsu lietošanas paradumiem šajā tīmekļa vietnē un ļauj mums uzzināt par Jūsu interesēm, lai mēs varētu rādīt tikai tās reklāmas, kas ir atbilstošas Jūsu lietošanas paradumiem. Ja nevēlaties, lai mēs Jums rādītu jebkādu reklāmu, atstājiet šo izvēlni tukšu.