Visi jaunumi

Brīvības piemineklis jau 19 gadus drošībā kopā ar BTA

2022. gada 17. nov.
Visi jaunumi

Brīvības piemineklis jau 19 gadus drošībā kopā ar BTA

2022. gada 17. nov.

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) jau 19 gadus ar prieku un lepnumu dāvina Brīvības pieminekļa apdrošināšanu 1,5 milj. eiro apmērā, pasniedzot šo dāvanu Rīgas pašvaldības aģentūrai "Rīgas pieminekļu aģentūra" Patriotisma mēneša laikā.

“Neskatoties uz pasaulē esošo nenoteiktību un izaicinājumiem, galvenās cilvēka pamatvērtības paliek nemainīgas. Tieši tāpēc mēs lepojamies un esam ļoti pagodināti, ka varam gādāt par mūsu valsts vienu no svarīgākajiem valstiskās neatkarības simboliem – Brīvības pieminekli! Tas ir Latvijas tautas kultūrvēsturiskā mantojuma un vienotības simbols, un tā ir mūsu atbildība to saglabāt arī nākamajām paaudzēm,” stāsta BTA Valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis.

BTA dāvinātajā Brīvības pieminekļa apdrošināšanas polisē iekļauta aizsardzība pret uguns, šķidruma vai tvaika noplūdes, dabas stihiju, kā arī trešo personu prettiesiskas rīcības rezultātā radītiem bojājumiem pieminekļa masīvam, lai gan iepriekšējos gados atlīdzību pieteikumi par to nav saņemti.

Viena no BTA vērtībām ir uzticamība, tāpēc esam pagodināti, ka jau 19 gadus Rīgas pašvaldība mums uztic rūpes par Brīvības pieminekļa apdrošināšanu. 


Par BTA 
Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa – ATX (kopš 1994. gada), visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi; „Vienna Insurance Group” akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.


Papildu informācija:
Elīna Zvejniece
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore 
e-pasts elina.zvejniece@bta.lv 
mob. tālr.: 29374827

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{title | translate}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
Lūdzu, norādi teritoriju!
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
Lūdzu, norādi vadīšanas pieredzi!
{{popup.textTitle}}
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.