Visi jaunumi

Apdrošinātājs ārkārtas situācijas laikā apmaksās attālinātās sporta nodarbības

11 februāris, 2021

Mudinot cilvēkus ārkārtas situācijas periodā dzīvot veselīgāk un atbalstot klātienes nodarbībām slēgtos sporta klubus, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk - BTA) veselības apdrošināšanas polises īpašniekiem ar iekļautu sporta programmu apmaksās tiešsaistes sporta nodarbības. Klientiem tiks kompensēta maksa gan sporta klubu, gan individuālu treneru vadītām online nodarbībām.

Sekojot valdības noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, sporta klubi šogad nav vēruši durvis apmeklētājiem un nedrīkstēs to darīt vismaz līdz 6. aprīlim. Līdz ar to daļa sportotāju palikuši bez fizisko aktivitāšu iespējām. Jo īpaši tie, kuri izmantoja veselības apdrošināšanas polises priekšrocību – apdrošinātāja apmaksātas sporta nodarbības.

Aicinot cilvēkus izmantot sporta klubu un individuālo treneru piedāvātos tiešsaistes treniņus, BTA turpmāk apmaksās arī attālināti notiekošās nodarbības. Tas attiecas gan uz tiešsaistes treniņiem, gan videonodarbību abonēšanu jeb treniņu ierakstiem, kas sniedz iespēju katram klientam sportot tieši viņam izdevīgā laikā.

BTA iniciatīva ļaus sportotājiem gan turpināt ierastās nodarbības savā sporta klubā, gan atrast jaunu, neparastāku aizraušanos, jo apdrošinātājs apmaksās ikvienu globālajā tīmeklī pieejamu attālinātu sporta treniņa pakalpojumu. Pat ja tā sniedzējs nav reģistrēts Latvijā.

Vēl viena iespēja ko BTA sniedz saviem klientiem ir zem Sporta programmas apmaksāt kalnu pacēlēja kartes izmaksas sporta limita apmērā. Domājot par klientiem, lai tie pēc iespējas kvalitatīvāk var izmantot šobrīd esošo Latvijas ziemu un doties uz kādu no kalniem slēpot vai snovot.

«Papildus lēmumam apmaksāt online nodarbības, vēlamies iepriecināt klientus ar ziņu, ka janvārī, februārī un martā neizmantotais sporta programmas reižu skaits uzkrājas apdrošināšanas perioda ietvaros. Tas nozīmē, ka, tuvojoties pavasarim, cilvēki varēs trenēties intensīvāk un ātrāk iegūt vēlamo sportisko formu,» ar jaunumiem iepazīstina BTA Personu apdrošināšanas produktu vadītājs Oskars Zvejnieks. Iepriekšējo mēnešu sporta reizes uzkrājas gadījumā, ja vispār nav izmantots mēneša laikā Sporta limits.

Lai attālinātā sporta nodarbība tiktu apmaksāta, klientam jāiesniedz iegādātais abonements, maksājumu apliecinošs dokuments un atskaite par apmeklējumiem, ja sporta pakalpojumu sniedzējs tādu izsniedz. 

Par BTA
Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa (kopš 1994.gada) ATX visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā. 

Papildu informācija:
Elīna Rasmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts elina.rasmane@bta.lv

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
btar_please_wait

btar_popup_few_seconds

{{popup.errorTitle}}

Ļauj mums Tev atgādināt!

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Piekrītu saņemt īpašos piedāvājumus un informāciju

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Pašrisks KASKO
{{title | translate}} {{value}}
Apdrošinātie riski

Mēs, BTA, atlīdzinām par personas, kura pie mums apdrošinājusi transportlīdzekli, nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījumā, trešo personu (citu transportlīdzekļu īpašnieku, velosipēdistu, gājēju) ārstēšanās izdevumus, kā arī trešo personu īpašumam nodarītos zaudējumus.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

Augšupielādē transportlīdzekļa fotoattēlus

Attēlu iesniegšana ir vienkārša! Augšupielādē transportlīdzekļa attēlus, lai tiktu garantēts pilns apdrošināšanas segums.