Motociklu KASKO

Ja Tev ir motocikls un sezonas laikā gribi baudīt braukšanas prieku, neraizējoties par neparedzētiem izdevumiem, kas varētu rasties ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, dabas stihiju rezultātā vai citu personu prettiesiskas rīcības rezultātā, neaizmirsti iegādāties Motociklu KASKO! Arī nesezonā Motociklu KASKO būs noderīgs – tas nodrošinās aizsardzību pret zādzību. Piedāvājam izdevīgu cenu!
 

Pērc klientu centros   Zvani 26121212
 

Pieteikt polisi:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kāpēc izvēlēties BTA Motociklu KASKO polisi?

Mūsu priekšrocības:

 • Esam samazinājuši apdrošināšanas tarifus, un šobrīd minimālā apdrošināšanas cena ir tikai 71 eiro.
 • Nodrošinām ērtu atlīdzības pieteikšanu un ātru apdrošināšanas atlīdzību izmaksu.
 • Nodrošinām bezmaksas signalizācijas pārbaudi BTA sadarbības autoservisos, lai pārliecinātos, vai signalizācija atbilst mūsu prasībām.

Kādus motociklus var apdrošināt?

Apdrošināt iespējams tikai Latvijas Republikā reģistrētu motociklu ar motora tilpumu, sākot no 51 cm3.

Pret kādiem riskiem var apdrošināt motociklu?

Pamatriski:  
Ceļu satiksmes negadījuma risks
Ceļu satiksmē vai citā vietā, kur iespējama transportlīdzekļa braukšana, notikusi sadursme ar citu transportlīdzekli, šķērsli, gājēju, dzīvnieku vai citu objektu, kā arī kustībā esoša transportlīdzekļa apgāšanās, krišana (piemēram, no tilta u.tml.), nogrimšana vai ielūšana ledū. Šis risks nav spēkā no 15.oktobra līdz 31.martam braukšanai neatbilstošo laikapstākļu dēļ.
Uguns risks
Uguns, dūmu, kvēpu un dzēšanas darbu iedarbība uz transportlīdzekli. 
Dabas stihijas risks
Vētras, ūdens plūdu, zibens un krusas radīti transportlīdzekļa bojājumi, kā arī šo dabas stihiju ietekmē krītošu priekšmetu radīti bojājumi transportlīdzeklim.
Stiklu plīsuma risks
Transportlīdzekļa stiklu mehānisks bojājums.
Dzīvnieku nodarīto bojājumu risks
Transportlīdzekļa bojājumi, ko radījuši dzīvnieki vai putni.
Krītošu priekšmetu risks
Bojājumi, ko radījuši krītoši priekšmeti.
Zādzības risks
Slepena vai atklāta transportlīdzekļa nolaupīšana vai nolaupīšanas mēģinājums, ja transportlīdzeklis ir pārvietots no tā novietošanas vietas.
Laupīšanas risks
Ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu saistīta transportlīdzekļa nolaupīšana vai mēģinājums.
Trešo personu prettiesiskas rīcības risks
Trešo personu veikta transportlīdzekļa iznīcināšana, bojāšana, daļu vai papildaprīkojuma zādzība.

 

Par papildu samaksu iespējams apdrošināt arī šādus riskus:  
Individuālo numura zīmju apdrošināšana
Ja esi devis savam motocikla numuram vārdu vai kādu citu paša izvēlētu īpašu nosaukumu, numura zīmes zādzības gadījumā, nopirksim Tev līdzvērtīgu numura zīmi, jo tieši tādu pašu numura zīmi CSDD atkārtoti neizsniedz.
Jaunvērtības apdrošināšana
Transportlīdzekļa zādzības, laupīšanas vai bojāejas gadījumā atlīdzināsim zaudējumus jauna, līdzvērtīga transportlīdzekļa vērtības apmērā; aizsardzība ir spēkā, ja laika periods kopš trasportlīdzekļa pirmās reģistrācijas datuma nepārsniedz divus gadus un nobraukums nepārsniedz 60 000 km.
Remonts klienta izvēlētā servisā
Iespēja remontēt transportlīdzekli sevis izvēlētā autoservisā.

Kāda ir Motociklu KASKO polises darbības teritorija?

Motociklu KASKO darbības teritorija ir Latvijas Republika. Pēc klienta vēlmēm un vajadzības apdrošināšanas darbības teritoriju var paplašināt arī uz Eiropas valstīm, izņemot NVS valstis.

Drošības prasības motocikla apdrošināšanai?

Rūpējoties par klientu motociklu drošību, pirms Motociklu KASKO polises iegādes, novērtējam motocikla aprīkojumu ar signalizāciju.  

Lai būtu spēkā zādzības risks, Tavam motociklam ir jābūt divām aizdedzes atslēgām un divām signalizācijas pultīm. Signalizācijai jābūt ar skaņas un gaismas signāliem, kā arī iemontētu līmeņa izmaiņu sensoru, kas pie motocikla kustināšanas aktivizē signalizāciju.

Papildu informāciju par signalizācijas prasībām vari noskaidrot, zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai sazinoties ar mums jebkurā citā sev ērtākā veidā. Saziņas veidus atradīsi sadaļā “Kontakti”.

 

Polises iegādes veidi

Motociklu KASKO polisi vari iegādāties šādos veidos:

 • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
 • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
 • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
 • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

Ko darīt, ja noticis negadījums?

Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, veic šādas darbības:

 1. ja ceļu satiksmes negadījumā cietusi kāda persona,
  • iespēju robežās sniedz pirmo palīdzību cietušajai personai, bet nekavējoties sazinies ar Neatliekamo medicīnisko palīdzību pa tālruņiem 113 vai 03;
  • izsauc ceļu policiju, zvanot pa tālruņiem 110 vai 02;
 2. ja ceļu satiksmes negadījumā nav cietusi neviena persona un negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi un abi transportlīdzekļu vadītāji var vienoties par ceļu satiksmes negadījuma apstākļiem, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai, kā arī transportlīdzekļiem nav radušies tādi bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem aizliegts braukt, aizpildi saskaņoto paziņojumu. Vairāk informācijas par saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu, kā arī īsu video pamācību atradīsi šeit; Noteikti saglabā aizpildītā saskaņotā paziņojuma eksemplāru, lai to varētu iesniegt mums;
 3. ja ir citi apstākļi, kas neļauj aizpildīt saskaņoto paziņojumu, piemēram, negadījumā iesaistīti trīs transportlīdzekļi, izsauc ceļu policiju, zvanot pa tālruņiem 110 vai 02.
 4. ceļu satiksmes negadījuma apstākļu noskaidrošanai var noderēt arī fotogrāfijas, tāpēc, ja iespējams, nofotografē transportlīdzekļus uzreiz pēc negadījuma, nemainot to atrašanās vietas, kā arī, ja iespējams, piefiksē aculiecinieku kontaktus;
 5. nekavējoties, tiklīdz tas iespējams, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu, zvanot pa tālruni 26 12 12 12, lai informētu par ceļu satiksmes negadījumu, saņemtu instrukcijas tālāko darbību veikšanai un pieteiktu apdrošināšanas gadījumu.

Ja esi konstatējis motocikla zādzību vai citu trešo personu prettiesisku rīcību, piemēram, motocikla spoguļu zādzību, veic šādas darbības;

 1. izsauc ceļu policiju, zvanot pa tālruņiem 110 vai 02;
 2. nekavējoties, tiklīdz tas iespējams, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu, zvanot pa tālruni 26 12 12 12, lai informētu par zādzības faktu, saņemtu instrukcijas tālāko darbību veikšanai un pieteiktu apdrošināšanas gadījumu.

Ja gadījusies cita ķibele, nekavējoties, tiklīdz tas iespējams, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu, zvanot pa tālruni 26 12 12 12, lai informētu mūs par negadījumu, saņemtu instrukcijas tālāko darbību veikšanai un pieteiktu apdrošināšanas gadījumu.

Apdrošināšanas noteikumi

  PDF E-doc*
KASKO noteikumi    
Noteikumi Nr.4F6
(redakcija spēkā polisēm un piedāvājumiem, kas izsniegti no 03.06.2019.)
     + Pielikums “Palīdzība uz ceļa”
Noteikumi Nr.4F5-1
(redakcija spēkā polisēm un piedāvājumiem, kas izsniegti no 14.01.2014.)
     + Pielikums “Palīdzība uz ceļa”
Noteikumi Nr.4F-5
(redakcija spēkā polisēm un piedāvājumiem, kas izsniegti no 05.04.2011.)
     + Pielikums “Palīdzība uz ceļa”


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).

Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments

  PDF E-doc*
Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).