KASKO bedres

Bojāta ceļu seguma dēļ katru gadu notiek simtiem ceļu satiksmes negadījumu. Ja vēlies pasargāt sevi no izdevumiem, kas varētu rasties, sabojājot transportlīdzekļa riepu vai disku pēc iebraukšanas bedrē, tad iegādājies KASKO Bedres polisi ar pašrisku 0 eiro! Pieprasi savu polisi jau tagad! 
 

Pērc klientu centros   Zvani 26121212
 

Pieteikt polisi:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kāpēc izvēlēties KASKO Bedres polisi?

Priekšrocības:

 • Pieejama visiem!

KASKO Bedres polise pieejama jebkuram automašīnas īpašniekam, kura auto ir reģistrēts Latvijā un ja auto masa nepārsniedz 3.5 tonnas

 • Izdevīga!

Iegādājoties KASKO Bedres polisi, Tavs auto tiks apdrošināts par 1000 eiro.

 • Vari iegādāties arī tad, ja Tev nav KASKO!

Ja arī Tev nav KASKO apdrošināšanas polise, bet gribi pasargāt sevi no zaudējumiem, kuri varētu rasties slikto ceļu dēļ, vari noformēt KASKO Bedres. Ņem vērā, ka OCTA apdrošināšanas polise šādu risku nesedz.

 • Noderīgi iegādāties arī tad, ja Tev jau ir KASKO!

Ja Tev jau ir jebkura apdrošinātāja KASKO polise, arī tad ir lietderīgi iegādāties KASKO Bedres. Parasti KASKO sedz arī riskus, kas saistīti ar slikto ceļa kvalitāti, taču šādām polisēm nereti ir pašrisks, kas var būt lielāks par nodarīto zaudējumu apmēru, kā rezultātā atlīdzība netiks izmaksāta. Savukārt KASKO Bedres apdrošināšanai nav pašriska, un radītie zaudējumi tiks segti pilnā apmērā.

 • Ātra atlīdzību izmaksa!

Operatīvi izskatīsim atlīdzību lietu un apdrošināšanas atlīdzību izmaksāsim naudā, pārskaitot uz Tavu norādīto kontu.

Kādi izdevumi tiks atlīdzināti KASKO Bedres ietvaros?

Ja iebraucot bedrē vai atvērtā komunikāciju lūkā, tiks bojāta arī transportlīdzekļa riepa vai disks atlīdzināsim šādus izdevumus:

 • Auto evakuācija no negadījuma vietas
  Atlīdzināsim transportlīdzekļa transportēšanas izdevumus 30 eiro apmērā, ja būs nepieciešama tā evakuācija pēc iebraukšanas bedrē.
 • Transportlīdzekļa bojājumu novēršana
  Atlīdzināsim izdevumus par transportlīdzekļa un tā papildu aprīkojuma (audioiekārtu, papildu lukturu, spoileru u.tml.) bojājumu novēršanu, veicot apdrošināšanas atlīdzības izmaksu uz Tavu norādīto kontu.

Kādiem transportlīdzekļiem piedāvājam KASKO Bedres?

KASKO Bedres polisi vari iegādāties, ja Tava transportlīdzekļa riepas profila augstuma un platuma attiecība ir lielāka par 45.

Kāda ir KASKO Bedres polises darbības teritorija?

KASKO Bedres polise darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Austrijā, Albānijā, Andorā, Beļģijā, Bulgārijā, Bosnijā un Hercegovinā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Īrijā, Islandē, Kiprā, Lielbritānijā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Monako, Maķedonijā, Norvēģijā, Nīderlandē, Portugālē, Polijā, Rumānijā, Spānijā, Somijā, Slovākijā, Slovēnijā, Serbijā un Melnkalnē, Sanmarino, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Vatikānā, Zviedrijā. 

Polises iegādes veidi

KASKO Bedres polisi vari iegādāties šādos veidos:

 • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
 • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
 • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
 • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

 

Ko darīt, ja noticis negadījums?

Ja gadījies iebraukt kādā bedrē vai komunikāciju lūkā un tas ir radījis ārēji redzamus bojājumus un ir bojāta transportlīdzekļa riepa vai disks, tad:

 1. nepametot negadījuma vietu, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu, zvanot pa tālruni 26 12 12 12, lai informētu par negadījumu, saņemtu instrukcijas tālāko darbību veikšanai un pieteiktu apdrošināšanas gadījumu;
 2. seko pa tālruni saņemtajām instrukcijām, piemēram, sagaidīt ceļu policijas vai BTA Palīdzības dienesta ierašanos, pierakstīt liecinieku kontaktinformāciju u.tml.
 3. neveic transportlīdzekļa remontu pirms neesi saņēmis saskaņojumu no BTA.

Apdrošināšanas noteikumi

  PDF E-doc*
KASKO Bedres noteikumi    
Noteikumi Nr.03.B1
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 01.09.2020.)
 
Noteikumi Nr.2-1
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 24.03.2015.)


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).

Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments

  PDF E-doc*
Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).