Pērc polisi un ziedo bērnu slimnīcas VECĀKU MĀJAI

BTA, kā sociāli atbildīgs uzņēmums, šajā izaicinošajā periodā aicina klientus kopīgi iesaistīties sociāli atbildīgā akcijā – Pērc BTA polisi un ziedo 1 EUR Bērnu slimnīcas Vecāku mājai

  

Bērnu slimnīcas Vecāku mājā ik dienu nakšņo un saņem emocionālu atbalstu vairāki mazo pacientu vecāki. Bieži vien viņi tur paliek, jo nav iespējas izbraukāt tālus ceļus uz mājām, taču bērnam slimnīcā ir jāpavada ilgstošs periods. Vecāku māja ir kā mājas uz laiku, kur vecākiem ir iespēja saņemt atbalstu, lai saglabātu enerģiju un mieru savas atvases atveseļošanās periodā.

BTA iestājas par mūsu nākotni – veseliem un laimīgiem bērniem. Tieši tādēļ tika nolemts šajā laikā palīdzēt Bērnu slimnīcai attīstīt Vecāku māju. Un ne tikai – BTA veica ziedojumu, dāvinot vairākus portatīvos datorus un printerus, lai slimnīcas personāls varētu pēc iespējas efektīvāk un ātrāk apkalpot vecākus.

Lai māju sajūta līdzās un drošības sajūta sirdī - BTA sniedz atbalstu Bērnu slimnīcas Vecāku mājai. Iegādājies kādu no BTA apdrošināšanas polisēm un mēs ziedosim 1 EUR Bērnu slimnīcas fondam Vecāku mājas attīstībai.


Pērc polisi BTA Portālā

Zvani un piesaki polisi