Nelaimes gadījumu apdrošināšana - Skrien Latvija

Lai Tavs skriešanas maratons būtu azarta un dzīvesprieka piepildīts, pasargā sevi no negaidītām situācijām. Drošība ir viena no svarīgākajām vērtībām, lai arī kur Tu vai Tava ģimene dotos un kādi būtu jūsu hobiji!

Nelaimes gadījumu apdrošināšana* nodrošinās sirdsmieru, ja arī sanāks pasākuma laikā iegūt kādu traumu, apdrošināšana segs radītos izdevumus.

Skrien no sirds!
 


Traumas

€ 2 000

BTA izmaksā apdrošināšanas atlīdzību, saskaņā ar BTA Nelaimes gadījumu apdrošināšanas Traumu tabulu Nr.1a ja apdrošinātais sacensību laikā ir guvis traumu.

Medicīniskie izdevumi

€ 200

Tiek atlīdzināti medicīniskie izdevumi, kas apdrošinātajam ir radušies saistībā ar nelaimes gadījuma rezultātā gūto fizisko ievainojumu novēršanu - operācijas, medikamenti, pārsiešanas materiāli, rentgena diagnostika, rehabilitācijas pasākumi, ambulatorā vai stacionārā ārstēšana.

Darbaspējas zaudējums

€ 2 000

BTA izmaksā apdrošināšanas atlīdzību, ja nelaimes gadījuma rezultātā iestājas apdrošinātā invaliditāte

Nāve

€ 2 000

BTA izmaksā apdrošināšanas atlīdzību, ja nelaimes gadījuma rezultātā iestājas apdrošinātā nāve.* Piedāvājums spēkā tikai “Skrien Latvija” dalībniekiem, kuri, reģistrējoties kādā no posmiem, papildu iegādājas apdrošināšanu. Pašrisks 0 €.