Komercīpašuma apdrošināšanas akcija

Esi lolojis un rūpējies par savu uzņēmumu, lai tas attīstītos un sasniegtu nospraustos mērķus. Tomēr dažas lietas neviens uzņēmējs nevar paredzēt un novērst – negaidītas situācijas ikdienas darbā un apkārtējā vidē. Tāpēc esi gādīgs uzņēmējs, apdrošini savu biznesu!

Polises cenu vari veidot pats!

Izvēlētais apdrošināšanas summas limits nosaka apdrošināšanas prēmiju. Apdrošināšanas summas vari sadalīt pēc vēlmēm un vajadzībām, tāpēc izvērtē, kādā mērā apdrošini savu kustamo un nekustamo īpašumu.

Apdrošināšanas summas limits, EUR

Prēmija, EUR

50 000

50.00

100 000

100.00

150 000

150.00


Tavā uzņēmumā īssavienojuma dēļ izceļas ugunsgrēks un ugunsgrēka dzēšanas laikā tiek apliets apdrošinātais īpašums;Polise iekļauj aizsardzību arī no šādām situācijām:*Pašrisks: 140 EUR, koka tipa ēkām pašrisks Uguns riskam tiek noteikts 15%, bet ne mazāk kā 500 EUR no zaudējuma apmēra.

  • Ir notikusi avārija kanalizācijas sistēmā (cauruļu pēkšņs plīsums vai nosprostojums), kā rezultātā tiek bojāts nesen ieklātais grīdas segums un zemāk esošās telpas griesti;
  • Vētras laikā krītošs koks uzkrīt ēkai, tiek bojāta ēkas siena, tādēļ ēkā iekļūst lietus ūdens, kas sabojā telpā esošās iekārtas un remontu;
  • Stiprs vējš norauj ēkas jumta segumu vai sagrauj nesen uzbūvēto ēkas piebūvi/nojumi;
  • Tava uzņēmuma ēkai nezināmas personas ir apzīmējušas sienas un sabojājušas ap teritoriju uzstādīto žogu, kā arī ir sabojāts ēkas stiklojums.
     

Iegādājoties Komercīpašuma apdrošināšanas akcijas polisi, iegādājies papildu aizsardzību izdevīgāk:

 

Limits, EUR

Prēmija, EUR

Elektroniskie riski

5000

10.00

Iekārtu salūšanas riski

5000

10.00

Saimnieciskās darbības pārtraukšanas risks

5000

3.00

Pārvietojumā aprīkojuma apdrošināšana

5000

10.00

 

Papildu aizsardzība noderēs šādās situācijās: 

  • Biroja ēkā salūzis lifta motors un nepieciešams tā remonts – izvēlies Iekārtu salūšanas risku;
  • Pēkšņu elektrības svārstību dēļ biroja tehnikas pārstāj strādāt – Elektroniskais risks;
  • Apdrošinātajās telpās plīst aukstā ūdens caurule, kā rezultātā jāveic kosmētiskais remonts - Saimnieciskās darbības pārtraukuma risks;
  • Darbinieks uz mājām paņēmis portatīvo datoru, bet nakts laikā viņa mājvieta tikusi apzagta, tai skaitā nozagts arī portatīvais dators. Pārvietojamā aprīkojuma apdrošināšanas risks.

Īpaši laba cena nekustamā īpašuma pārvaldītāja Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai! Polises cena sākot tikai no 35 EUR.

Parūpējies par sava uzņēmuma īpašumu un mantu jau tūlīt, nepieļauj uzņēmējdarbības daļēju vai pilnīgu pārtraukšanu!

Piedāvājums spēkā no 15.09.2016. līdz 15.12.2016.

Pieteikt polisi:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude: