Iesāc sezonu droši. Uz ceļa, ūdenī vai gaisā!

Neatkarīgi no tā, kas ir Tavs iemīļotais pārvietošanās līdzeklis vasaras sezonā, parūpējies par to jau laikus!

Piesakies un saņem apdrošināšanas piedāvājumu līdz 12. maijam un piedalies Bottecchia velosipēda izlozē, dāvanā saņemot arī BTA Velopolisi!

Patīk pārvietoties uz diviem riteņiem, piemēram, velosipēdu, motociklu vai skūteri – apdrošini to. Vasaru labāk baudīt apdrošinātā kabrioletā – KASKO būs tieši kā radīts! Savu vasaru nevari iedomāties bez ūdens transporta, tad Tev noderēs Atpūtas kuģošanas līdzekļu apdrošināšana. Bet ja tomēr Tev labāk patīk zemes darbi un rūpējies par savu lielo tehniku, tad apdrošināsim arī traktoru :)

Norādi termiņu uz kādu vēlies apdrošināt savu transportu un mēs noformēsim polisi! KASKO automašīnai uz pāris dienām, mēnesi vai uz vasaras sezonu? KASKO laivai uz nedēļas nogali? Kāpēc gan ne! Apdrošini savu transportlīdzekli uz sevis izvēlēto termiņu un baudi vasaru!No 03.04.2017. līdz 12.05.2017. piesakies un saņem transporta apdrošināšanas piedāvājumu un piedalies izlozē! * Izlozes balvu fonds sastāv no 6 sporta preču veikala Sportland Bottecchia velosipēdiem un 6 BTA Velopolisēm. Izlozi organizēsim katru nedēļu, attiecīgi apkopojot vienas nedēļas pieteikumus.


Uzvarētājus paziņosim BTA mājaslapā:

  • 2017. gada 11. aprīlis - Atis Vilkājs APSVEICAM!
  • 2017. gada 19. aprīlis - Ilona Vanaga APSVEICAM! 
  • 2017. gada 25. aprīlis - Gatis Gaņģītis APSVEICAM!
  • 2017. gada 2.maijs - Līga Pūre APSVEICAM!
  • 2017. gada 9.maijs - Guntis Beļickis APSVEICAM!
  • 2017. gada 16.maijs - Igors Ponomarenko APSVEICAM!

* Izloze neattiecas uz OCTA polises piedāvājumu.
Saņemot apdrošināšanas piedāvājumu Tu piedalies velosipēda un BTA Velopolises izlozē. Ja nevēlaties piedalīties izlozē, lūdzam to atteikt, zvanot 26 12 12 12 vai sūtot e-pastu uz bta@bta.lv
 

Pieteikt polisi:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude: