Esi reāls, apdrošini mājokli un sev tuvos

Līdz šim nebijusi akcija – ietaupīt līdz pat 60%, ja iegādāsies Mājokļa un Nelaimes gadījumu apdrošināšanu komplektā.

Īpašais piedāvājums spēkā Jaunslēgumiem no 10.06.2020. – 31.08.2020.

Mājokļa apdrošināšana - tas ir Tavam sirdsmieram!

Diemžēl ne vienmēr varam izvairīties no negadījuma - ugunsnelaimes, dabas stihijām, zagļiem un bezatbildīgiem kaimiņiem. Reizēm mājoklis negadījumā var tikt bojāts vai pat pilnībā iznīcināts vienā acumirklī. Mājokļa apdrošināšana pasargās Tevi no liekām raizēm un tēriņiem, un palīdzēs ātrāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Mājokļa apdrošināšana ietver gan privātīpašuma, gan tajā esošās iedzīves apdrošināšanu neparedzētās situācijās.

Gādīgs saimnieks apdrošina ne tikai savu mājokli, bet arī mīluli. Ar mājokļa apdrošināšanu parūpējies arī par savu mājdzīvnieku drošību un veselību, tāpat kā par sevi un savu mājokli! Iegādājoties mājokļa apdrošināšanu - īpaši izdevīgi apdrošini arī savu mājdzīvnieku! Mums ir svarīgs Tavs mājas mīlulis!

Nelaimes gadījumu apdrošināšana – pasargās Tevi no neplānotām dzīves nejaušībām!

Dzīve pārsteigumu pilna, diemžēl ne vienmēr tie ir patīkami un vēlami pārsteigumi. Trauksmainajā dzīves ritmā bieži vien aizmirstam par savu drošību un izvairāmies domāt par nepatīkamām lietām. Taču jāatceras, ka nelaime iepriekš nepiesakās, tādēļ labāk apsteigt to un laikus nodrošināties pret nelaimes izraisītajām sekām.

 

Nenokavē un uzzini vairāk pie mums
 

Pērc klientu centros

Zvani – 26121212
 

Pieteikt polisi:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude: