Atsauksmes

Ikvienam ir nācies saskarties ar lielākiem vai mazākiem negadījumiem uz ceļa, mājās vai ceļojumā. Diemžēl nevaram pasargāt no paša negadījuma, toties praktiski jebkurā situācijā varam piedāvāt risinājumu, kā samazināt finansiālos zaudējumus un atjaunot ierasto dzīves ritmu ar apdrošināšanas palīdzību. Sniedzam saviem klientiem reālu atbalstu, konsultējot pa diennakts bezmaksas tālruni 26 12 12 12, klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, ar Palīdzības dienesta izbraukumu palīdzību un attālināti – interneta mājas lapā. Patiess prieks, ka klienti ir sajutuši mūsu rūpes un saka labus vārdus.

Paldies par jūsu novērtējumu un atzinību! 

Pievienot atsauksmi:

*Obligāti aizpildāmie lauki


Klientu atsauksmes

08.02.2021.

KASKO gadījuma rezultātā nācās remontēt automašīnu. Kā servisu, kurš to darīs izvēlējos BTA piedāvāto SIA “Plintuss”. Vēlējos pateikt lielu paldies par SIA “Plintuss” kvalitatīvo un ātro darbu kā arī liels, liels paldies par to, ka automašīna tika atdota tīra un sakopta. Servisa darbinieki bija iztīrījuši visu automašīnas salona iekšpusi ar lielu rūpību, notīrījuši stiklus, spoguļus, nopulējuši pašu automašīnu pēc veiktajiem remonta darbiem. Vienkārši lielisks serviss un apkalpošana kā arī attieksme pret uzticēto automašīnu. Paldies!

Vadims M.

20.01.2021.

Gribu izteikt pateicību BTA par profesionālo un operatīvo darbu. Mums pagājušā gada novembrī tika apzagta automašīna (Volvo XC70 - izsists logs un nozagti lukturi). Zvanījām BTA klientu atbalsta dienestam, atbildēja operatore Tatjana. Mēs bijām satraukti un apjukuši, bet viņa savā patīkami mierīgajā balsī mums sīki un pacietīgi izskaidroja tālāko rīcības gaitu. Viņa uz e-pastu atsūtīja jau daļēji aizpildītu atlīdzības pieteikumu. Bija dažas neskaidrības, aizpildot atlīdzības pieteikumu un vērsos Aizkraukles filiālē. Arī tur filiāles darbinieces mani laipni uzklausīja un palīdzēja aizpildīt pieteikumu. Nākošajā dienā jau tika mums atgādāta maiņas automašīna, arī tālākās darbības noritēja ātri un operatīvi. Tagad mūsu auto ir kārtībā, esam papildus nodrošinājušies pret zagļiem, jo vēlreiz kaut ko tādu negribētos piedzīvot. Paldies par atbalstu! Veselību un izturību visam Jūsu kolektīvam!

Dzintra K.

26.05.2020.

Izsaku pateicību BTA Salacgrīvas nodaļas speciālistei Ingūnai Krūmiņai par operatīvu rīcību, saistītu ar garantijas vēstules sagatavošanu operācijas veikšanai.

I. Spuriņš

21.05.2020.

Vēlos izteikt pateicību Jūsu darbiniecei - Apdrošināšanas atlīdzību departamenta Auto atlīdzību regulēšanas nodaļas vecākajai speciālistei Inai Plešai, kas uz manas nezināšanas pamata radušos pārpratumu risināja augsti profesionālā līmenī. Paldies Inai par profesionālo un cilvēcīgo attieksmi!

Ar cieņu I. Šlisere

08.05.2020.

Спасибо большое компании и её сотрудникам за быстрое решение вопросов, внимание к каждому клиенту и персональный подход.

И. Самойлова
 

22.04.2020

Хотим выразить благодарность Вашей компании и профессиональным работникам, которые оперативно, вежливо и качественно помогли в трудной ситуации. В поездке сломалась машина, благодаря слаженной работе операторов и эвакуаторщика, её доставили в ближайший город, где проблему устранили. Услуга «помощь на дороге» - помощь на 100%. Спасибо.

- Александр Р
 

01.04.2020

Labdien, Vēlos pateikties par BTA operatīvo un patīkamo darbu. Noplūda dzīvoklis no vecām trubām. Dokumentu operatīva iesniegšana caur whatsapp vai QR telefona kodu ir ļoti ērta. Īpašs paldies Ģirtam Šipkevičam par lietas operatīvu izskatīšanu, kas atļāva darbus veikt laicīgi.

- Kārlis M.


01.04.2020

Jau vairākus gadus mūsu aģente Jūsu uzņēmumā ir Evija Bekmane. Vēlējos izteikt atzinību un iespējami pozitīvāko vērtējumu par šīs darbinieces attieksmi, ātro tempu, kādā vienmēr tiek komunicēts un risināti jautājumi un lielisko attieksme. Tāpat nenovērtējami viņam pacietībā visos paskaidrojumos uz jautājumiem, kas nav skaidri līdz galam, kas ir paraugdarbinieka līmenī!
Zvani vienmēr ir ar ļoti pozitīvu toni, tā ka beigās gribās tāpat vien pasmaidīt! Pateicoties Evijai esmu pagarinājusi arī sev, kā privātpersonai nekustamā īpašuma apdrošināšanu un šobrīd zinu, ka visus turpmākos jautājumus, arī pavisam noteikti vienmēr risināsim tieši ar viņu! Paldies! Novēlu daudz tādus darbiniekus, kas vairo pozitīvismu un rada lielisku priekšstatu par Jūsu uzņēmumu!

- Andra L.

28.01.2020

Очень приятно было общаться с Николаем Новиковым. Спасибо!

- Vjaceslavs D.

16.10.2019

Dobrij denj. Ja uzhe davno javlajusj vashim postojannim klientom. Na etot raz ne mogu ne otmetitj ochenj korrektnuju i kachestvennuju rabotu Alekseja Čakova. Pozvonil s predlozhenijem, otvetil na voprosi, vislal neobhodimuju info, ne zabil perezvonitj cherez opredelennoje vremja. Vse vezhlivo, korrektno. Ne otnimaja u menja lishnego vremeni. Spasibo! :)

- Svetlana R.

15.10.2019

Lūdzu pateikt manu un manas ģimenes pateicību apdrošināšanas aģentam Ritai Babikovai par kvalificētām konsultācijām un augstu profesionālismu. Sadarbojos ar viņu gan kā privātpersona gan juridiskā persona. Ceru kā tas turpināsies arī turpmāk.

- Ludmila K.

 

 

 

02.09.2019

Par OCTA papildpakalpojumu "Palīdzība uz ceļa". Kaut arī regulāri veicu sava auto pārbaudes un apkopes, lai izvairītos no nepatīkamiem "pārsteigumiem", tomēr, tā kā pārsvarā ar auto pārvietojos viena un dažādos diennakts laikos, tad papildus OCTA apdrošināšanai iegādājos arī pakalpojumu "Palīdzība uz ceļa" - ar cerību, ka nekad nebūs nepieciešamība izmantot, bet, lai ir kā tāds "drošības spilvens", ja tomēr auto negaidīti saniķojas. Tāda reize, diemžēl, pienāca. Braucu pa A2 šoseju Rīgas virzienā un pēkšņi, aptuveni 35 km attālumā no mājām, automašīnai pazuda jauda un sapratu, ka ceļu turpināt nevar. Tā kā bija nakts vidus un tuvākie zināmie iespējamie palīgi ļoti tālu, tad nolēmu pamēģināt "Palīdzību uz ceļa". Zvanīju uz BTA klientu apkalpošanas tālruni, ko pacēla ļoti laipna dāma, noskaidroja situāciju, manu atrašanās vietu un savienoja ar tehnisko palīdzību. Arī tur puisis bija ļoti laipns un solīja, ka aptuveni pēc stundas pie manis būs evakuators. Pēc brītiņa arī evakuatora vadītājs piezvanīja, lai pārliecinātos par manu atrašanās vietu un tad atlika tikai gaidīt. Evakuators ieradās pat mazliet ātrāk, nekā solīts. Un pēc brītiņa jau bijām ceļā uz Rīgu. Pa ceļam vēl saņēmu zvanu no BTA darbinieces, kura pārliecinājās, vai palīdzību esmu sagaidījusi un vai viss kārtībā, un vai viss apmierina. Drīz jau bijām nonākuši arī galamērķī, evakuatora vadītājs novietoja auto norādītajā vietā, aizpildīja nepieciešamo dokumentāciju un es biju veiksmīgi mājās. Šis pakalpojums "Palīdzība uz ceļa" bija laime nelaimē. Palīdzību saņēmu laipni un ātri, nebija nekādu lieku, apgrūtinošu formalitāšu un bija sajūta, ka BTA tiešām rūp savi klienti. Šo pakalpojumu izmantoju pirmoreiz. Lai arī sākumā bija nedrošība par to, vai reāla palīdzība tiešām tiks sniegta, ja būs nepieciešams, tad tagad pavisam noteikti zinu, ka turpināšu iegādāties šo OCTA papildpakalpojumu, jo ir patīkami zināt, ka nepieciešamības gadījumā BTA lieliskie un atsaucīgie darbinieki parūpēsies par mani un manu auto. Milzīgs paldies visiem iesaistītajiem! Priecājos, ka esmu izvēlējusies tieši šo apdrošināšanas kompāniju! Un ceru uz tikpat patīkamu sadarbību arī nākotnē! Vēlreiz - MILZĪGS PALDIES!

- Līga L.


12.07.2019

Paldies, Kirils Kuzņecovs par operatīvu darbu izskaidrojot un noformējot īpašuma polisi. Bija prieks sadarboties!

Sanita L.


29.03.2019

Здравствуйте! Желаю выразить благодарность сотрудникам Вашей компании, которые рассматривали мое дело по возмещению страхования здоровья. Спасибо и за исчерпывающие ответы по телефонной линии. Выражаю слова благодарности сотрудницам Вашего офиса, расположенного в поликлинике VIA UNA. Спасибо за Ваше внимание и обходительность! Всего доброго Вашим сотрудникам и успехов в работе.

С уважением, Александр


18.02.2019

Paldies BTA! Esmu šoferis tālbraucējs. Ar mani notika negadījums - guvu kājas traumu atrodoties darbā, veicot darba uzdevumu Norvēģijā. Sāpes, šoks, mana ne mazā mašīna, bija nepieciešams padoms ko darīt! Kur? Domas šaudījās, neziņa… Sakontaktējos ar savu apdrošināšanas aģenti Ingu, kura, mani nomierināja un sniedza pirmo nepieciešamo informāciju. Tā pat, jau atrodoties slimnīcā, kur saņēmu med. Palīdzību, radās daži jautājumi. Kaut arī bija vēls, pēc Latvijas laika 23:30, izmantoju BTA diennakts informatīvo tālruni, kur arī saņēmu cilvēcīgu morālu atbalstu un atbildes uz saviem jautājumiem. Kaut arī Norvēģija nav EU, BTA pilda savus līgumus un apdrošināšana darbojas. Paldies! Esmu BTA apdrošinājies kā šoferis tālbraucējs un pret nelaimes gadījumiem.

- Armands A.


06.02.2019

Хочу оставить отзыв о работнике BТА Резекне - Клинта Мик -Гриневича. Очень довольна оказанным сервисом! Быстро, четко, качественно! Клинта, спасибо! Успехов вам.

- Ludmila V.


16.10.2018.

Paldies par laipnību un operatīvo rīcību pieņemot pieteikumu nelaimes gadījumam. Zvanīju šodien, šķiet runāju ar meiteni, kuras vārds ir Dana, bet satraukumā varbūt nesadzirdēju... biju satraukta, bet viņas balss iespaidā nomierinājos. Problēma tika pieteikta un jau pēc 15 min. saņēmu apstiprinājuma īsziņu un tālākās darbības taktiku. Tiešām prieks būt Jūsu klientam (kaut ceru, ka nelaimes bieži negadīsies) un sadarboties ar cilvēkiem, kuri ir savā vietā un tiešām strādā klientam!!!! Lai veicas nenogurt!

- Aiva


07.08.2018.

Jau vairākus gadus ceļojuma apdrošināšanu uzticam Jums. Paldies par Jūsu superīgo darbu! Atsevišķi gribētos pateikties darbiniecei Olgai P., kura ļoti profesionāli un ātri tiek galā ar saviem pienākumiem, bija prieks sadarboties.

- Ļubova


23.10.2018.

Vēlos izteikt pateicību BTA darbiniekiem. Man negadījums bija saistīts ar automobili. Operatori ir atsaucīgi un profesionāļi savā jomā. Sniedz operatīvu informāciju un padomus. Paldies arī Rēzeknes filiāles BTA apdrošināšanas atlīdzību departamenta auto atlīdzību regulēšanas nodaļas speciālistei Lilijai Ā. par informācijas sniegšanu un atbalstu. Kā arī milzīgs paldies atlīdzības ekspertam. Es jau vairākus gadus esmu BTA kliente arī turpmāk palikšu pie Jums.

- Inga


20.07.2017.

Выражаю благодарность сотрудникам компании за профессионализм и оперативность при рассмотрении моего страхового случая. По обращению заведено страховое дело, получен весь перечень необходимой документации и образцы для рассмотрения дела. Вся процедура, до возмещения ущерба заняла несколько рабочих дней... как результат получил положительный опыт взаимодействия со страховой компанией.

- Artur


20.04.2017.

Я хочу выразить свою благодарность Светлане Чечете (KAC Āgenskalns) за её добросовестное отношение к работе, оперативный подход и за хорошее, квалифицированное обслуживание. Уже несколько лет она помогает оформить страховки нашему предприятию. Благодаря её профессионализму и хорошему обслуживанию снова и снова обращаюсь только к ней за помощью.

- Irina


07.02.2017.

Vēlos izteikt savu sajūsmu par operativitāti, kādā tika izskatīts iesniegums, sniegta atbilde un veikts pārskaitījums! Iesniedzu piektdienas vakarā, faktiski viss ir paveikts 2 darba dienu laikā. Iespaidīgi!

Cieņā,
Andrejs


02.02.2017.

Vēlējos izteikt milzīgu paldies BTA darbiniekiem kuri šodien izskatīja manu ceļojuma apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu un šodien deva atbildi. Līdz šim gan nebiju saskārusies ar atlīdzības pieteikumu. Esmu pārsteigta, ka tādā ātrumā tas viss tika apstrādāts, pāris stundu laikā.

Īpašs paldies klientu atbalsta dienesta telefonatlīdzību nodaļas speciālistei Ritai, kura šodien uzklausīja manu stāstu un komincēja ar mani. Ļoti patīkams darbinieks, visu smalki izskaidroja, izrunājām lietas gaitu. Noteikti arī nākotnē apsveru iespēju izvēlēties BTA apdrošināšanu! Jā un ceru, ka šie labajiem darbiniekiem tas tiks arī kaut kā atmaksāts no kompānijas puses.

Paldies Jūsu komandai!

Ar cieņu, Sanita


02.09.2016.

18 августа 2016 года был констатирован страховой случай – в моём автомобиле было выбито стекло водительской двери. Проблему необходимо было решить срочно, так как через день мы должны были выехать на машине за пределы Латвии. Все необходимые коммуникации и согласования со страховой компанией и автосервисом были осуществлены в течение одного дня. На следующий день было установлено новое стекло и, наша семья смогла отправиться в путешествие. Сердечно благодарю сотрудников страховой компании, которые лично были задействованы в оперативном и качественном решении возникшей проблемы. Так же благодарю компанию ВТА в целом за организацию внутренних процессов и подготовку персонала, направленных на высокий стандарт качества обслуживания клиентов.

- A.


17.11.2015.

Jūs ātruma ziņā varēsiet konkurēt ar Lattelecom... Viņiem esot gaismas ātrums, kā saka reklāmā... 
Patiess prieks sadarboties! 

- Anita


06.11.2015.

Добрый день!

Я хочу выразить свою благодарность и восхищение работой Каролины Дорошенко. 
Вот уже несколько лет она является нашим страховым агентом по двум рижским объектам недвижимости. 
Каждый год она заранее напоминает о продлении страховки, готовит все бумаги, объясняет подробно все недавние изменения тарифов и условий. 
Она всегда выполняет свои обещания и с её стороны ни разу не было пропущенного звонка или вовремя не отправленного электронного письма. 
У меня большой опыт контактов с банками и страховыми компаниями в Англии и Латвии и я могу с уверенностью сказать, что её работа заслуживает высочайшей оценки!

Я желаю Каролине успехов в карьере, а BТА в бизнесе!

- Rudolf


03.11.2015.

Хочу выразить благодарность за ваше добросовестное отношение к работе и оперативный подход.
Я переехала в Ригу из Санкт-Петербурга 2 года назад, и мне необходимо было оформить страховку. Муж посоветовал сделать это у вас, и я не пожалела.
В прошлом году я попала в больницу, счёт вышел очень большой, потянуть такие расходы мы с мужем не могли, тк на тот момент я была без работы, мы жили только на его зарплату. После выписки из больницы, мы подали необходимые документы в один из ваших офисов, и нам возместили убытки. Это была очень хорошая новость! Всё удобно и без проволочек.
В этом году мне в очередной раз нужно продлевать свой временный вид на жительство и для этого снова оформить страховой полис, что конечно же я сделала у вас. 
Подав заявку на сайте, не ожидала, что уже через 15 минут со мной свяжется ваш сотрудник. К слову сказать, очень вежливый и приятный менеджер - Kristaps Určs. К сожалению, по-латышски я пока разговариваю плохо, и мы говорили по-русски, однако ваш сотрудник исчерпывающе ответил мне на все вопросы, и уже через 2 минуты, мне пришло sms с уведомлением о новом полисе и сам полис вместе со счётом на e-mail. Всё быстро, удобно и понятно. Отдельное спасибо Кристапсу.

Также удобно то, что в моём интернет банке Citadele уже есть готовый шаблон для оплаты счетов на AAS "BTA Baltic Insurance Company". Это мелочь, но всё же экономит время, что тоже приятно.

Хочу сказать, что мне очень приятно иметь дело с такой компанией, как ваша. Было бы здорово, если бы как можно больше компаний, где необходимо работать с клиентами, брали пример с вас.

Желаю вам успехов, довольных клиентов и неизменного позитивного настроя, ведь ваша работа - помогать людям, а это уже здорово! 

- Kristina


16.10.2015.23.09.2015.

Liels paldies par operatīvo un tik ļoti nepieciešamo palīdzību uz ceļa 2000 km attālumā no Latvijas, Melnkalnē, kad mūsu busiņu piemeklēja tehniska ķibele. Prieks, ka mums ir šādas kompānijas kā BTA. Lai Jums arī turpmāk veicas.

- Guntis


10.09.2015.

Vēlējos Jums pateikt lielu paldies, un šis paldies nāk no sirds, un ir patiess paldies. Pirmo reizi saskāros ar apdrošināšanu. Biju dzirdējusi dažādas atsauksmes, bet es esmu patīkami pārsteigta par atsaucību un Jūsu darba kvalitāti.
 
Ja godīgi necerēju un neticēju ka atgūšu kādu naudu, bet Jūs ar savu atgādināšanu un palīdzību likāt pasmaidīt gan man, gan diviem maniem mazajiem eņģeļiem, jo šī naudiņa, ko saņēmām, palīdz mums atkal nostāties uz kājām, tikt ārā no parādiem, kuros iekūlāmies avārijas dēļ. Kopš avārijas mums dzīvē bija gara melna strīpa vasaras garumā, jo bija nepieciešams ārstēties. Es vēlējos pateikt LIELS PALDIES, ka Jūs savu darbu veicat tik rūpīgi. Esmu bezgala pateicīga. Apzinos, ka neesmu pildījusi visu laicīgi, un Jums nācās man zvanīt un atgādināt, bet paldies, ka to darījāt! 


 

16.07.2015.

Спасибо!!! Хочу написать слова благодарности Вашей компании, за прекрасную работу. У Вас всё происходит оперативно и профессионально. Мы всей семьёй страховались у Вас на поездку в Грецию. К сожалению моя жена попала в больницу. Жили мы на холкидиках на п-ов Афон. И ближайшая больница была в 70 км в городе Полигирус. Ночью когда понадобилась неотложная помощь оказалось, что скорая помощь не приезжает. Я позвонил на тел Вашей компании в Греции. Я по телефону в 03 :00 получил инструкции к действию. Мне всё объяснили как действовать, предложили помощь переводчика, объяснили как вести себя в больнице и как туда добраться. После этого несколько раз звонили узнать всё ли у нас в порядке и не нужна ли помощь. Даже по приезду в Латвию мне позвонили из Греции узнать как мы добрались и всё ли хорошо. Сейчас жена в больнице в Риге, ей сделали операцию, всё налаживается. Но доктор сказал, что если бы мы не попали в Греции в больницу, то всё могло быть печальнее. Спасибо Вам за оплату чека на такси до больницы. И передайте БОЛЬШОЕ СПАСИБО Вашему филиалу в Греции.Всем девочкам (там по моему в курсе нашей проблемы были все смены). Ещё раз спасибо. В дальнейшем мы будем страховаться только у Вас и всем своим друзьям и знакомым буде рекомендовать Вашу компанию. 

- Семья Дарзниекс


 

12.06.2015.

Mīļās mammītes!
Apdrošinot ceļojumu, tur ir paredzēta arī opcija - ceļojuma anulēšana. Tā kā 2 dienas pirms izlidošanas mēs ar mazo saķērām rota vīrusu un, protams, uz nekādu Turciju neaizlidojām, tad aģente aicināja nekavējoties sazināties ar BTA. Kad bijām veseli, iesniedzām apdrošinātājam ārsta atzinumus un citus prasītos dokumentus. Un šodien kontā "ieripoja" samaksātā ceļojuma summa mīnuss 100 Eur pašrisks. Tā kā noteikti, pērkot ceļojuma apdrošināšanu, pārliecinieties par šādu opciju, lai nav dubulta bēda - nenoticis ceļojums un "pazaudēta" nauda. Jo tagad es arī zinu, kopš ir bērni - neko baigi nevar plānot :)

- Iluta P.


11.06.2015.

Izsaku pateicību klientu apkalpošanas darbiniecei Klintai Mik-Griņevičai par ātru un kvalitatīvu pakalpojuma sniegšanu, atvērta un komunikabla darbiniece ir kompānijas veiksme!

- Zenta V.


02.06.2015.

Ar savu problēmu vērsos BTA apdrošināšanas filiālē Jūrmalā Lībiešu ielā 8. Liels paldies darbiniecei Sandrai Dzenei par iejūtīgu un laipnu apkalpošanu. Paldies!

- Dzintra P.


25.03.2015.

Man nozaga velosipēdu, paldies Dievam, ka man bija BTA Velo polise, visu sedza pilnā apmērā jau otrā dienā pēc zādzības. Paldies!
Žēl, ka Latvijā velo infrastruktūra ir tik ļoti zemā līmenī. Tas bija mans pirmais un pēdējais velo, noteikti...

- Viktors L.


16.02.2015.

Labdien!
Šodien zvanīju uz info telefonu pajautāt par savu veselības polisi, puisis nevarēja atbildi sniegt uzreiz un informēja mani, ka darbinieks ar mani sazināsies tuvākajā laikā. Kad zvanīja atbildīgā darbiniece vārdā Inese biju patīkami pārsteigta, jo visas atbildes ko vēlējos saņemt tika sniegtas uzreiz, un skaidri saprotamas. Paldies par šādu attieksmi!
Lai Jums veicas!

- Aiva


23.01.2015.

Добрый день!
Выражаю глубокую благодарность работнице Вентспилсского филиала Ивете Рейнхолде за хорошее, квалифицированное обслуживание, за доброту и терпение к клиентам, особенно к сениорам! Здоровья, счастья и долгих лет работы Ивете Рейнхолде!

Ваш клиент Людмила Б.


07.01.2015.

Labdien Līga!
Laimīgu Jums jauno gadu. Nu, Jūs ka ziemassvetku vecitis ar patikamiem parsteigumiem iepriecinat mani :P Nemaz neticas, bet ka izradas taisniba tomer uz zemes ir ;)))
Atlīdzības iesniegumu aizpildiju pie BTA parstavja Livanos. Solija, ka, Jums parsutis. Izvēli par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu es izvēlos otro variantu, paturesu to kas no ta moca palika sev.

- Aigars V.


02.12.2014.

Apdrošināšana un atlīdzība par īpašumu
Autors: konchja
Calis.lv (forums), 2014-12-02
Man mammai ar apdrošināts dzīvoklis, te nesen nopludināja viņus, it ka nekas jau traks nebija, bet sedza zaudējumus, ieganstus nemaksāt nemēģināja atrast. Summa pat bija pārsteidzoši liela ko piešķīra. Man šķiet ka BTA viņai.

Autors: Daisy
Calis.lv (forums), 2014-12-02
Man ir pieredze ar palielas apdrošināšanas prēmijas izmaksu par pamatīgi izdegušu atpūtas māju. Lai gan konstatēja, ka ir kļūdas skursteņa celtniecībā, summa tika samazināta minimāli un par izmaksāto izdevās visu atjaunot. BTA. Tēvam jau pāris reizes ir atmaksāti nelieli zaudējumi, kurus sīkie zaglēni nodarījuši uzlaužot durvis un nozogot notekas caurules.

Autors: aardillaa
Calis.lv (forums), 2014-12-02
Zinu, ka nevienam ar BTA problēmu nav - maksā gan elektroniskos riskus, gan visu pārējo. Pašai bija ūdens noplūde no radiatora, zem lamināta. Visu kompensēja, tik papīri jasavāc - akti, tāmes...
Papildināts 02.12.2014 15:28: P.S. BTA akcija tūlit beigsies, skaties ātrāk!


28.05.2014.
Paldies Līga Mārtiņa!
Esmu patīkami pārsteigts pat BTA komunikabilitāti!!
Nemaz nerunājot par Jums, personīgi pateicos par operativitāti birokrātijas procesos!!

Gan jau reiz Jūs pavizināšu ar jauno auto :)

Patiesā cieņā,
Oskars R.


10.04.2014. 

Varu tikai uzteikt Artūra Zariņa (BTA Klientu atbalsta dienesta vecākais telemārketinga speciālists) korekto un patīkamo darbību. Liels paldies viņam par sapratni un jā,- vairāk jums tādu darbinieku!!!

Dainis T.


02.04.2014.

Vēlējos tikai pateikt, ka nupat personīgi saskāros ar BTA izmaksu KASKO.
Biju patīkami pārsteigta par operitivitāti un attieksmi. Viss notika ātri. Super :)

Ne jau par velti visu cenšos drošināt BTA :)

Ar cieņu,
Ingrīda Banione


12.03.2014.

Sveicināti!
Gribu izteikt lielu pateicību par tik operatīvu darbu saistībā ar manu atlīdzības lietu!
Kaut BTA vairāk būtu tādu darbinieku kā Jūs un izprastu klientu vajadzības!
Vēlu Jums turpmāk radošu darbu un saprotošus klientu.
Lai viss izdodās!

Ar cieņu,
Inga Vikštrema


23.01.2014.

Labdien!
Izsaku pateicību par operatīvu lietas izskatīšanu un kompetentu speciālistu darbu, kas palīdzēja atrisināt šo situāciju.

Veiksmi un panākumus darbā,
Ar cieņu,
Anna


25.11.2013.

Добрый день!

Сегодня я попал в небольшую аварию по вине другого водителя. В мой страховой полис OSTA, к счастью, входила юридическая помощь на дороге.
Ваш сотрудник Олег Кожевников, приехавший на место, быстро, четко, доброжелательно и толково помог заполнить все необходимые документы.
Это очень важно в ситуации хоть небольшого послеаварийного стресса.
Я готов в будущем оплачивать и большую сумму за эту услугу. Я думаю, что это - реальное преимущество BTA по сравнению с другими компаниями. Во всяком случае для меня - это одна из важнейших причин выборa BTA.

C уважением, Сергей Самуленков


 05.11.2013.

Добрый день!
Хочу выразить глубокую благодарность Вашему сотруднику О.Кожевникову за оперативную и качественную помощь в оформлении моего страхового случая.

К сожалению :) не первый раз обращаюсь к Вашей компании за помощью, и всегда сталкиваюсь с вежливостью, оперативностью и истинным желанием помочь со стороны Ваших сотрудников.
Спасибо Вам большое!

- Vsevolods Poļakovs 


20.09.2013
Labdien!
Paldies par atlīdzību. Es biju ļoti pārsteigta par to, cik ātri Jūs noreaģējāt un atmaksājāt mums naudiņu. Tas ļoti palīdzēja.

Ar cienu, Jaroslava