Īpašuma apdrošināšana

Aizpildi pieteikuma formu, un mēs ar Tevi sazināsimies, lai noskaidrotu detalizētu informāciju par negadījumu un reģistrētu apdrošināšanas gadījumu!

*Obligāti aizpildāmie lauki


Atlīdzības pieteikšanas veidi

Ja noticis negadījums, apdrošināšanas atlīdzību vari pieteikt sev ērtākajā no iespējamiem veidiem.

 1. Aizpildot augstāk redzamo pieteikuma formu BTA mājaslapā. Saņemot pieteikumu, mēs ar Tevi sazināsimies, lai noskaidrotu detalizētu informāciju par negadījumu, reģistrēsim apdrošināšanas gadījumu un informēsim Tevi par atlīdzību lietas tālāko izskatīšanas gaitu. Ja pieteikuma formai pievienosi aizpildītu atlīdzības pieteikuma veidlapu, telefonsarunas laikā precizēsim tikai neskaidros jautājumus. 
 2. Zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12.
 3. Ja pēkšņi neizdodas sazvanīt BTA Klientu atbalsta dienestu vai nevēlies gaidīt savienojumu ar BTA Klientu atbalsta dienestu, vari aizpildīt BTA mājaslapā formu "Pieteikt atzvanu"  un BTA speciālists piezvanīs Tev vēlamajā laikā.
 4. Nosūtot informāciju par negadījumu uz e-pastu bta@bta.lv. E-pastā īsumā norādi informāciju par negadījumu un norādi savu kontaktinformāciju, lai varam ar Tevi sazināties. E-pastam vari pievienot aizpildītu atlīdzības aizpildītu atlīdzības pieteikuma veidlapu, lai telefonsarunas laikā mēs precizētu tikai neskaidros jautājumus.
 5. Apmeklējot klātienē sev ērtāk pieejamo BTA Klientu apkalpošanas centru.
 6. Sazinoties ar savu apdrošināšanas aģentu, brokeri.

Ātrās atlīdzības

Rūpējoties par klientu ērtībām, nodrošinām maksimāli ātru atlīdzību lietu izskatīšanu un lēmumu pieņemšanu. Ja negadījuma rezultātā Tavam nekustamajam īpašumam vai mantai būs radīti nelieli bojājumi, varēsi saņemt apdrošināšanas atlīdzību tajā pašā dienā vai dažu dienu laikā pēc apdrošināšanas gadījuma pieteikšanas un nepieciešamo dokumentu, fotogrāfiju saņemšanas. Zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 un piesakot apdrošināšanas atlīdzību, mēs Tevi informēsim par nepieciešamajiem dokumentiem.

Šogad ik mēnesi vidēji 60% gadījumu, saņemot atlīdzību pieteikumus un visu nepieciešamo informāciju no klientiem, lēmumu par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu privātīpašuma apdrošināšanas lietās esam pieņēmuši tajā pašā vai nākamajā dienā.

Ko darīt, ja noticis negadījums?

Ja noticis negadījums, veic šādas darbības:

 1. lai veiktu glābšanas darbus, kā arī fiksētu negadījuma apstākļus un iemeslu, nekavējoties sazinies ar atbilstošo glābšanas dienestu vai institūciju:  
  • ja cietusi persona - ar Neatliekamo medicīnisko palīdzību pa tālruņiem 113 vai 03
  • ja notikusi ugunsnelaime – ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu pa tālruņiem 112 vai 01
  • ja notikusi gāzes noplūde – ar Gāzes avārijas dienestu pa tālruņiem 114 vai 04
  • ja pastāv varbūtība, ka negadījumu izraisījusi citu personu rīcība, nekavējoties ziņo policijai pa tālruņiem 110 vai 02
  • ja notikusi šķidruma vai tvaika noplūde, ziņo ēkas apsaimniekotājam, ja tāds ir.
 2. iespēju robežās, neapdraudot sevi, centies darīt visu iespējamo, lai glābtu īpašumu un novērstu turpmākos bojājumus;
 3. iespēju robežās pēc glābšanas darbu veikšanas centies saglabāt notikuma vietu neskartu, saglabājot bojātā apdrošināšanas objekta atliekas;
 4. pēc iespējas ātrāk sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12, lai saņemtu instrukcijas tālāko darbību veikšanai, kā arī lai pieteiktu apdrošināšanas gadījumu.

Veidlapas un paraugi

Ja vēlies atlīdzības pieteikuma veidlapu iesniegt mums elektroniski, pievienojot to atlīdzību pieteikšanas formai vai e-pastam, pirms veidlapas aizpildīšanas uzsākšanas obligāti to saglabā savā datorā.

  Veidlapa Paraugs
Īpašuma apdrošināšanas atlīdzības pieteikums