Ārzemnieku veselības apdrošināšana

Aizpildi pieteikuma formu, un mēs ar Tevi sazināsimies, lai noskaidrotu detalizētu informāciju par negadījumu un reģistrētu apdrošināšanas gadījumu!

Pieteikt atlīdzību:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Atlīdzības pieteikšanas veidi

Ja noticis negadījums, apdrošināšanas atlīdzību vari pieteikt sev ērtākajā no iespējamiem veidiem.

 1. Aizpildot  ONLINE pieteikuma formu BTA mājaslapā. Saņemot pieteikumu, mēs ar Tevi sazināsimies, lai nepieciešamības gadījumā precizētu sniegto informāciju un informētu par atlīdzības lietas tālāko izskatīšanas gaitu.
 2. Aizpildot augstāk redzamo pieteikuma formu BTA mājaslapā.Saņemot pieteikumu, mēs ar Tevi sazināsimies, lai noskaidrotu detalizētu informāciju par negadījumu, reģistrēsim apdrošināšanas gadījumu un informēsim Tevi par atlīdzības lietas tālāko izskatīšanas gaitu. Ja pieteikuma formai pievienosi aizpildītu atlīdzības pieteikuma veidlapu, telefonsarunas laikā precizēsim tikai neskaidros jautājumus. 
 3. Zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12.
 4. Ja pēkšņi neizdodas sazvanīt BTA Klientu atbalsta dienestu vai nevēlies gaidīt savienojumu ar BTA Klientu atbalsta dienestu, vari aizpildīt BTA mājaslapā formu "Pieteikt atzvanu"  un BTA speciālists piezvanīs Tev vēlamajā laikā.
 5. Nosūtot informāciju par negadījumu uz e-pastu bta@bta.lv. E-pastā īsumā norādi informāciju par negadījumu un norādi savu kontaktinformāciju, lai varam ar Tevi sazināties. E-pastam vari pievienot aizpildītu atlīdzības aizpildītu atlīdzības pieteikuma veidlapu, lai telefonsarunas laikā mēs precizētu tikai neskaidros jautājumus.
 6. Apmeklējot klātienē sev ērtāk pieejamo BTA Klientu apkalpošanas centru.
 7. Sazinoties ar savu apdrošināšanas aģentu, brokeri.

Ko darīt, ja noticis nelaimes gadījums?

Ja Latvijā radušās veselības problēmas, tai skaitā akūtas zobu sāpes, gūta trauma vai noticis cits ar veselības problēmām saistīts negadījums, veic šādas darbības:

 1. vērsies pēc medicīniskās palīdzības ārstniecības iestādē, kas reģistrēta Latvijas Ārstniecības iestāžu reģistrā vai pie sertificētas ārstniecības personas;
 2. neatliekamos gadījumos izsauc Neatliekamo medicīnisko palīdzību, zvanot pa tālruņiem 113 vai 03; 

  Abos iepriekš minētajos gadījumos, saņemot medicīnisko palīdzību,noteikti saglabā maksājumu apliecinošos dokumentus (čekus, stingrās uzskaites kvītis), kā arī noteikti saglabā citus atlīdzību pamatojošus dokumentus: medicīnas iestādes izsniegtu izziņu vai izrakstu, kurā norādīta diagnoze.Ja radušies transporta izdevumi, dodoties uz tuvāko ārstniecības iestādi, noteikti saglabā arī maksājumu apliecinošos dokumentus (čekus, stingrās uzskaites kvītis), kuros norādīts, par ko veikta samaksa.

 3. Tiklīdz iespējams piesaki apdrošināšanas gadījumu, lai varētu saņemt apdrošināšanas atlīdzību.

Jebkuros citos gadījumos, kas saistīti ar polisē iekļauto apdrošināšanas aizsardzību un ar to saistītiem izdevumiem, veic šādas darbības:

 1. Zvani uz polisē norādītajiem BTA diennakts ceļojumu palīdzības dienestu pa tālruņiem:
  • (+371) 27 81 89 99
  • (+371) 22 00 22 64

vai uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni (+371) 26 12 12 12.

2. Mēs sniegsim operatīvu palīdzību un konsultāciju, kā rīkoties tālāk konkrētajā situācijā. Nepieciešamības gadījumā mūsu darbinieki palīdzēs nokārtot formalitātes, kas saistītas ar medicīnas iestādēm, sniegs rakstisku medicīnas pakalpojumu apmaksas garantiju, lai Tev nav jātērē savi personīgie finanšu līdzekļi, kā arī palīdzēs dažādu citu jautājumu risināšanā.

Veidlapas un paraugi

Ja vēlies atlīdzības pieteikuma veidlapu iesniegt mums elektroniski, pievienojot to atlīdzību pieteikšanas formai vai e-pastam, pirms veidlapas aizpildīšanas uzsākšanas obligāti to saglabā savā datorā.

  Veidlapa Paraugs
Ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības pieteikums par personas veselības stāvokļa pasliktināšanos vai nāvi
Ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības pieteikums par negadījumiem, kas nav saistīti ar personas veselības stāvokļa pasliktināšanos vai nāvi