Tirdzniecības kredītu apdrošināšana

Biznesa vide šodien ir ļoti dinamiska, tā ne vien piedāvā daudz lielisku iespēju un pārdrošu izaicinājumu, bet arī pakļauj skarbai konkurencei un slēpj sevī dažādus riskus. Tādēļ ikvienam uzņēmumam ir svarīga finansiālā stabilitāte, kas nodrošina darbības nepārtrauktību. Finansiālo stabilitāti uzņēmumiem sniedz Tirdzniecības kredītu apdrošināšana, kas ļauj veikt drošus darījumus starp esošajiem partneriem un apgūt jaunus tirgus. Individuāli izvērtēsim katra klienta vajadzības un piedāvāsim izdevīgus apdrošināšanas nosacījumus!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kas ir Tirdzniecības kredītu apdrošināšana?

Tirdzniecības kredītu apdrošināšana darbojas kā rēķinu apmaksas garantija uzņēmumiem, kas regulāri pārdod preces vai sniedz pakalpojumus lielam pircēju skaitam ar pēcapmaksas nosacījumiem Latvijas tirgū vai eksportē tos uz ārzemēm.

Tirdzniecības kredītu apdrošināšanas galvenais uzdevums ir palīdzēt izvairīties no iespējamiem būtiskiem finansiāliem zaudējumiem gadījumā, ja Tava uzņēmuma debitors dažādu apstākļu dēļ:

  • kļūst maksātnespējīgs (ir apstiprināta maksātnespēja),
  • neveic maksājumus maksājuma dokumentā noteiktajā laikā (faktiskā maksātnespēja).

Piedāvājam apdrošināt visu debitoru portfeli vai, savstarpēji vienojoties, daļu no tā, aizsargājot Tava uzņēmuma svarīgākās jomas.

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, tiks kompensēti zaudējumi, kas radušies Tavu pircēju parādsaistību neizpildes rezultātā.

Kādiem uzņēmumiem piedāvājam Tirdzniecības kredītu apdrošināšanu?

Tirdzniecības kredītu apdrošināšanu piedāvājam preču ražotājiem, eksportētājiem, vairumtirgotājiem, kā arī pakalpojumu sniedzējiem, kuri vietējā vai pasaules tirgū darbojas ar pēcapmaksas nosacījumiem.

Kāpēc izvēlēties BTA Tirdzniecības kredītu apdrošināšanu?

Mūsu priekšrocības:

  • Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam - Tirdzniecības kredītu apdrošināšanas polisi pielāgosim Tava uzņēmuma vajadzībām un nozares specifikai.
  • Mūsu 15 gadu laikā uzkrātā pieredze šajā jomā un zināšanas par Baltijas tirgu palīdzēs Tev izvēlēties drošus klientus.
  • Veicam bezmaksas risku novērtēšanu un kredītu limita noteikšanu katram Tavam pircējam apdrošināšanas perioda laikā.
  • Risku pārapdrošināšanu veicam vienā no pasaules lielākajām kredītu apdrošināšanas kompānijām, kas nodrošina to, ka varam izmantot tās plašo datubāzi kredītu limitu piešķiršanai ārvalstu pircējiem.

Polises iegādes veidi

Tirdzniecības kredītu apdrošināšanas polisi vari iegādāties šādos veidos:

  • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
  • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
  • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
  • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par Tirdzniecības kredītu apdrošināšanu vai tās iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”.

Apdrošināšanas noteikumi

  PDF E-doc*
Tirdzniecības kredītu apdrošināšanas noteikumi    
Noteikumi Nr.15K-2
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 20.06.2018.)
 
Vispārējie apdrošināšanas noteikumi    
Noteikumi Nr. 4
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 18.03.2019.)
Noteikumi Nr. 3
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 13.12.2011.)


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).