Saistību izpildes galvojumu apdrošināšana

Ir gudri un tālredzīgi parūpēties par nodrošinājumu, ja gadījumā Tavs sadarbības partneris neizpilda saistības, kas noteiktas sadarbības līgumā. Ja arī Tavs sadarbības partneris, slēdzot darījuma līgumu, pieprasa sniegt savstarpējās sadarbības saistību izpildes galvojumu, piedāvājam Saistību izpildes galvojumu apdrošināšanu. Mēs individuāli izvērtēsim katra klienta vajadzības un piedāvāsim izdevīgus apdrošināšanas nosacījumus!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kādu veidu Saistību izpildes galvojumus piedāvājam?

Saistību izpildes galvojumu apdrošināšanas ietvaros tiek apdrošinātas saistības, kas izriet no līguma vai konkursa dokumentiem.

Tiek izdalīti šādi Saistību izpildes galvojumu veidi:

 • Konkursa dalības garantija
  Risks ir iespējamais notikums, kada:
  1. apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ atsauc vai maina savu piedāvājumu, kamēr ir spēkā piedāvājuma nodrošinājums;
  2. par uzvarējušu konkursā atzītais apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ nav iesniedzis apdrošinātajam Būvniecības līguma nodrošinājumu saskaņā ar līguma noteikumiem;
  3. par uzvarējušu konkursā atzītais apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ neparaksta Būvniecības līgumu apdrošinātā noteiktajā termiņā.
 • Būvniecības līguma darbu izpildes saistību garantija
  Būvniecības līguma darbu izpildes saistību garantijas risks ir iespējamais notikums, kad apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ Būvniecības līgumā noteiktajā termiņā nav izpildījis visas līgumā paredzētās saistības.
 • Avansa (priekšapmaksas) garantija
  Priekšapmaksas garantijas risks ir iespējamais notikums, kad apdrošinājuma ņēmējs, saņemot no apdrošinātā priekšapmaksu, savas vainas dēļ nav izpildījis Būvniecības līgumā paredzētās saistības saņemtās priekšapmaksas apmērā Būvniecības līgumā paredzētajā termiņā.
 • Garantijas laika garantija
  Garantijas laika garantijas risks ir iespējamais notikums, kad apdrošinājuma ņēmējs Būvniecības līgumā paredzētajā garantijas periodā neveic Būvniecības līgumā paredzētos apkalpes un uzturēšanas darbus vai atklāto defektu novēršanu.

Mūsu priekšrocības jeb kāpēc izvēlēties tieši BTA?

Mūsu priekšrocības:

 • mums ir ilggadīga pieredze būvniecības garantiju apdrošināšanā;
 • nodrošinām individuālu pieeju katram klientam;
 • piedāvājam apdrošināšanas prēmijas atlaides BTA pastāvīgiem sadarbības partneriem.

Polises iegādes veidi

Saistību izpildes galvojumu apdrošināšanas polisi vari iegādāties šādos veidos:

 • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
 • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12;
 • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
 • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par Saistību izpildes galvojumu apdrošināšanu vai tās iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”