OCTA Palīdzība uz ceļa

Piedaloties ceļu satiksmē, ikvienam var gadīties kāda tehniska ķibele – pēkšņi nav iespējams piedarbināt savu transportlīdzekli, aizbloķējušās durvis vai radušās citas tehniskas problēmas. Lai izvairītos no lieka satraukuma šādās situācijās, pērkot BTA OCTA polisi, iesakām iegādāties papildu pakalpojumu “OCTA Palīdzība uz ceļa” un jebkurā diennakts laikā, neatkarīgi no atrašanās vietas – Rīgā, citur Latvijā vai Eiropā, nodrošināsim nepieciešamo palīdzību uz ceļa!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kāpēc izvēlēties BTA apdrošināšanas pakalpojumu “OCTA Palīdzība uz ceļa”?

Mūsu priekšrocības:

  • Nodrošinām diennakts palīdzību uz ceļa neatkarīgi no atrašanās vietas – gan Rīgā, gan citur Latvijā, gan arī Eiropā;
  • Pakalpojumu OCTA Palīdzība uz ceļa var iegādāties kopā ar OCTA polisi arī tādā gadījumā, ja nav  iegādāta KASKO polise

Kāda veida palīdzību nodrošināsim pakalpojuma “OCTA Palīdzība uz ceļa” ietvaros?

Diennakts palīdzību un konsultācijas
 
Tehnisko palīdzību uz ceļa
Ja negadījuma rezultātā nevarēsi turpināt ceļu, nodrošināsim palīdzību, lai konstatētu bojājumu un veiksim ceļa apstākļos iespējamos remontdarbus:
• nomainīsim bojāto riteni pret rezerves riteni, kas atrodas Tavā automašīnā;
• piestartēsim dzinēju ar starta vadu palīdzību;
• novērsīsim pretaizdzīšanas iekārtas problēmas;
• atvērsim bloķētas durvis;
• atsaldēsim durvju slēdzenes;
• atbloķēsim automātisko ātrumkārbu;
• novērsīsim dzesēšanas sistēmas sūci un papildināsim dzesēšanas šķidrumu;
• nospriegosim dzinēja pievadsiksnu;
• veiksim citus nelielus remontdarbus, kurus iespējams veikt uz ceļa. 
Remontdarbus veiksim bez maksas, taču tajos izmantotie materiāli ir par atsevišķu samaksu.
Degvielas pievešana
Degvielu pievedīsim bez maksas, taču degvielas izmaksas jāsedz Tev pašam.
Nogādāšana autoservisā
Ja pēc negadījuma nevarēsi turpināt ceļu un ceļa apstākļos bojājumus novērst nebūs iespējams, nodrošināsim Tava auto nogādāšanu līdz tuvākajam autoservisam. Ja Tavam auto ir ražotāja garantija, tad dīlera servisa darba laikā evakuēsim to līdz tuvākajam dīlera servisam, bet ārpus darba laika - līdz dīlera servisam tuvākajai apsargājamai autostāvvietai.
Taksometra pakalpojumi
Ja ar savu auto ceļu turpināt vairs nevarēsi un auto palīdzības dienests to būs evakuējis, nogādāsim Tevi un Tavus pasažierus uz norādīto vietu līdz pat 30 km attālumā no negadījuma vietas. Maksimālais transportējamo personu skaits - deviņas personas.
Nomas auto
Ja Tavs auto būs evakuēts un tas tiks remontēts, vienas darba dienas laikā aizvietosim to ar nomas auto, kamēr bojājums, kas liedz Tavam auto piedalīties ceļu satiksmē, tiek novērsts. Bezmaksas nomas auto piešķirsim uz laiku līdz divām dienām. Nomas auto klase tiks noteikta, ņemot vēra Tava auto klasi un aprīkojumu, taču tā nepārsniegs kompaktklases līmeni.
Saskaņotā paziņojuma noformēšana
Ja iekļūsi nelielā avārijā un saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem varēsi noformēt saskaņoto paziņojumu, tad, zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12, saņemsi konsultāciju par saskaņotā paziņojuma noformēšanu. Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim noformēt saskaņoto paziņojumu negadījuma vietā.

Kādu transportlīdzekļu īpašnieki var iegādāties pakalpojumu “OCTA Palīdzība uz ceļa”?

Pakalpojumu “OCTA Palīdzība uz ceļa” var iegādāties transportlīdzekļu īpašnieki, kuru transportlīdzekļu pilna masa nepārsniedz 3500 kg.

Kāda ir BTA pakalpojuma “OCTA Palīdzība uz ceļa” sniegšanas teritorija?

Pakalpojums “OCTA Palīdzība uz ceļa” būs spēkā tādā teritorijā, kāda tā būs norādīta OCTA polisē.  

Pakalpojuma iegādes veidi

BTA pakalpojumu “OCTA Palīdzība uz ceļa” vari iegādāties tikai kopā ar OCTA polisi. OCTA polisi ar pakalpojumu “Palīdzība uz ceļa” vari iegādāties šādos veidos:

  • ja vēlies apdrošināt vienu uzņēmuma transportlīdzekli, tad visērtāk un vienkāršāk OCTA polisi iegādāties internetā. Dažu minūšu laikā, aizpildot elektronisko formu, varēsi iegādāties OCTA polisi, kā arī izvēlēties papildu apdrošināšanas pakalpojumus, kas tiek piedāvāti kopā ar OCTA polisi. Pirkt OCTA polisi internetā ir izdevīgāk, jo saņemsi 5 % atlaidi;
  • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
  • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
  • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
  • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par pakalpojumu “OCTA Palīdzība uz ceļa” un tā iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”

Apdrošināšanas noteikumi

  PDF E-doc*
Pakalpojuma “Palīdzība uz ceļa” noteikumi    
Noteikumi
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 01.10.2013.)
Noteikumi
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 22.04.2010.)
Vispārējie apdrošināšanas noteikumi    
Noteikumi Nr. 4
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 18.03.2019.)
Noteikumi Nr. 3
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 13.12.2011.)


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).

Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments

  PDF E-doc*
Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).