Motociklu KASKO

Ja Tavam uzņēmumam pieder motocikli un sezonas laikā gribi neraizēties par neparedzētiem izdevumiem, kas varētu rasties ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, dabas stihiju rezultātā vai citu personu prettiesiskas rīcības rezultātā, iesakām iegādāties Motociklu KASKO! Arī nesezonā Motociklu KASKO būs noderīgs – tas nodrošinās aizsardzību pret zādzību. Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, profesionālu apkalpošanu un izdevīgu cenu!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kāpēc izvēlēties BTA Motociklu KASKO polisi?

Mūsu priekšrocības:

  • Esam samazinājuši apdrošināšanas tarifus, un šobrīd minimālā apdrošināšanas cena ir tikai 71 eiro.
  • Nodrošinām ērtu atlīdzības pieteikšanu un ātru apdrošināšanas atlīdzību izmaksu.
  • Nodrošinām bezmaksas signalizācijas pārbaudi BTA sadarbības autoservisos, lai pārliecinātos, vai signalizācija atbilst mūsu prasībām. 

Kādus motociklus var apdrošināt?

Apdrošināt iespējams tikai Latvijas Republikā reģistrētu motociklu ar motora tilpumu, sākot no 51 cm3.

Pret kādiem riskiem var apdrošināt motociklu?

Pamatriski:  
Ceļu satiksmes negadījuma risks
Ceļu satiksmē vai citā vietā, kur iespējama transportlīdzekļa braukšana, notikusi sadursme ar citu transportlīdzekli, šķērsli, gājēju, dzīvnieku vai citu objektu, kā arī kustībā esoša transportlīdzekļa apgāšanās, krišana (piemēram, no tilta u.tml.), nogrimšana vai ielūšana ledū. Šis risks nav spēkā no 15.oktobra līdz 31.martam braukšanai neatbilstošo laikapstākļu dēļ.
Uguns risks
Uguns, dūmu, kvēpu un dzēšanas darbu iedarbība uz transportlīdzekli. 
Dabas stihijas risks
Vētras, ūdens plūdu, zibens un krusas radīti transportlīdzekļa bojājumi, kā arī šo dabas stihiju ietekmē krītošu priekšmetu radīti bojājumi transportlīdzeklim.
Stiklu plīsuma risks
Transportlīdzekļa stiklu mehānisks bojājums.
Dzīvnieku nodarīto bojājumu risks
Transportlīdzekļa bojājumi, ko radījuši dzīvnieki vai putni.
Krītošu priekšmetu risks
Bojājumi, ko radījuši krītoši priekšmeti.
Zādzības risks
Slepena vai atklāta transportlīdzekļa nolaupīšana vai nolaupīšanas mēģinājums, ja transportlīdzeklis ir pārvietots no tā novietošanas vietas.
Laupīšanas risks
Ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu saistīta transportlīdzekļa nolaupīšana vai mēģinājums.
Trešo personu prettiesiskas rīcības risks
Trešo personu veikta transportlīdzekļa iznīcināšana, bojāšana, daļu vai papildaprīkojuma zādzība.

 

Par papildu samaksu iespējams apdrošināt arī šādus riskus:  
Individuālo numura zīmju apdrošināšana
Ja esi devis savam motocikla numuram vārdu vai kādu citu paša izvēlētu īpašu nosaukumu, numura zīmes zādzības gadījumā, nopirksim Tev līdzvērtīgu numura zīmi, jo tieši tādu pašu numura zīmi CSDD atkārtoti neizsniedz.
Jaunvērtības apdrošināšana
Transportlīdzekļa zādzības, laupīšanas vai bojāejas gadījumā atlīdzināsim zaudējumus jauna, līdzvērtīga transportlīdzekļa vērtības apmērā; aizsardzība ir spēkā, ja laika periods kopš trasportlīdzekļa pirmās reģistrācijas datuma nepārsniedz divus gadus un nobraukums nepārsniedz 60 000 km.
Remonts klienta izvēlētā servisā
Iespēja remontēt transportlīdzekli sevis izvēlētā autoservisā.

Kāda ir Motociklu KASKO polises darbības teritorija?

Motociklu KASKO darbības teritorija ir Latvijas Republika. Pēc klienta vēlmēm un vajadzības apdrošināšanas darbības teritoriju var paplašināt arī uz Eiropas valstīm, izņemot NVS valstis.

Drošības prasības motocikla apdrošināšanai?

Rūpējoties par klientu motociklu drošību, pirms Motociklu KASKO polises iegādes, novērtējam motocikla aprīkojumu ar signalizāciju.  

Lai būtu spēkā zādzības risks, motociklam ir jābūt divām aizdedzes atslēgām un divām signalizācijas pultīm. Signalizācijai jābūt ar skaņas un gaismas signāliem, kā arī iemontētu līmeņa izmaiņu sensoru, kas pie motocikla kustināšanas aktivizē signalizāciju.

Papildu informāciju par signalizācijas prasībām vari noskaidrot, zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai sazinoties ar mums jebkurā citā sev ērtākā veidā. Saziņas veidus atradīsi sadaļā “Kontakti”.

Polises iegādes veidi

Motociklu KASKO polisi vari iegādāties šādos veidos:

  • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
  • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
  • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
  • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par Motociklu KASKO apdrošināšanas segumu vai iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”

Apdrošināšanas noteikumi

  PDF E-doc*
KASKO noteikumi    
Noteikumi Nr.4F6
(redakcija spēkā polisēm un piedāvājumiem, kas izsniegti no 03.06.2019.)
     + Pielikums “Palīdzība uz ceļa”
Noteikumi Nr.4F5-1
(redakcija spēkā polisēm un piedāvājumiem, kas izsniegti no 14.01.2014.)
     + Pielikums “Palīdzība uz ceļa”
Noteikumi Nr.4F-5
(redakcija spēkā polisēm un piedāvājumiem, kas izsniegti no 05.04.2011.)
     + Pielikums “Palīdzība uz ceļa”


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).

Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments

  PDF E-doc*
Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).