Kravu apdrošināšana

Kravu apdrošināšana pasargā kravas īpašnieku, nosūtītāju un saņēmēju intereses, lai neciestu zaudējumus, ja kravas pārvadāšanas laikā tā tiek bojāta, iet bojā vai pazūd. Ja Tava uzņēmuma darbība ir saistīta ar loģistikas pakalpojumu sniegšanu un vēlies iegūt Kravu apdrošināšanas aizsardzību, individuāli izvērtēsim Tava uzņēmuma vajadzības un sagatavosim atbilstošu apdrošināšanas piedāvājumu ar izdevīgiem nosacījumiem!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kāda veida kravas piedāvājam apdrošināt?

BTA apdrošina visa veida kravas, kas tiek pārvadātas, izmantojot jūras transportu, dzelzceļa transportu, gaisa transportu vai autotransportu.

Piedāvājam:

 • Vienreizējo kravu pārvadājumu apdrošināšanu
  Nodrošina apdrošināšanas aizsardzību vienam kravas pārvadājumam visā tā transportēšanas posmā no nosūtīšanas vietas līdz saņemšanas vietai.
 • Ģenerālo kravu apdrošināšanu
  Nodrošina apdrošināšanas aizsardzību regulāriem kravu pārvadājumiem apdrošināšanas līgumā norādītajām kravām, kas tiek transportētas noteiktā laika posmā noteiktā teritorijā. 

Kāpēc izvēlēties BTA Kravu apdrošināšanu?

Mūsu priekšrocības:

 • Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, izvērtējot viņa vajadzības un vēlmes, sagatavosim atbilstošāko Kravu apdrošināšanas piedāvājumu.
 • Piedāvājam kredītiestāžu prasībām atbilstošu apdrošināšanas segumu.
 • Piedāvājam apdrošināšanas aizsardzību visas pasaules teritorijā, izņemot kara riska zonās. 

Pret kādiem riskiem var apdrošināt kravas?

BTA Kravu apdrošināšanas noteikumi paredz šādu apdrošināšanas aizsardzības segumu:

 • visu risku apdrošināšana,
 • nosaukto risku apdrošināšana.

Visos gadījumos tiek atlīdzināti izdevumi vispārējas jūras avārijas gadījumā un glābšanas izdevumi.

Polises iegādes veidi

Kravu apdrošināšanas polisi vari iegādāties šādos veidos:

 • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
 • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
 • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
 • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par Kravu apdrošināšanu vai tās iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”

Apdrošināšanas noteikumi

Vispārējie apdrošināšanas noteikumi PDF E-doc*
Noteikumi Nr.4
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 18.03.2019.)
Noteikumi Nr. 3
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 13.12.2011.)


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).