KASKO bedres

Bojāta ceļu seguma dēļ katru gadu notiek simtiem ceļu satiksmes negadījumu. Ja vēlies pasargāt savu uzņēmumu no izdevumiem, kas varētu rasties, sabojājot uzņēmumam piederoša transportlīdzekļa riepu vai disku pēc iebraukšanas bedrē, tad Tev noderēs KASKO Bedres polise bez pašriskiem. Nodrošinām individuālu pieeju katram klientam – izvērtēsim Tava uzņēmuma autoparku, piedāvāsim izdevīgus nosacījumus un profesionālu apkalpošanu!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kāpēc izvēlēties KASKO Bedres polisi?

Priekšrocības:

 • Pieejama visiem!
  KASKO Bedres polise pieejama jebkuram automašīnas īpašniekam, kura auto ir reģistrēts Latvijā un ja auto masa nepārsniedz 3.5 tonnas
 • Izdevīga!
  Iegādājoties KASKO Bedres polisi, Tavs auto tiks apdrošināts par 1000 eiro.
 • Vari iegādāties arī tad, ja Tava uzņēmuma autotransportam nav KASKO!
  Ja arī Tava uzņēmumam autotransports nav apdrošināts saskaņā ar KASKO apdrošināšanas noteikumiem, bet gribi pasargāt uzņēmumu no zaudējumiem, kas varētu rasties slikto ceļu dēļ, vari noformēt KASKO Bedres. Ņem vērā, ka OCTA apdrošināšanas polise šādu risku nesedz.
 • Noderīgi iegādāties arī tad, ja Tev jau ir KASKO!
  Ja Tev jau ir jebkura apdrošinātāja KASKO polise, arī tad ir lietderīgi iegādāties KASKO Bedres. Parasti KASKO sedz arī riskus, kas saistīti ar slikto ceļa kvalitāti, taču šādām polisēm nereti ir pašrisks, kas var būt lielāks par nodarīto zaudējumu apmēru, kā rezultātā atlīdzība netiks izmaksāta. Savukārt KASKO Bedres apdrošināšanai nav pašriska, un radītie zaudējumi tiks segti pilnā apmērā.
 • Ātra atlīdzību izmaksa!
  Operatīvi izskatīsim atlīdzību lietu un apdrošināšanas atlīdzību izmaksāsim naudā, pārskaitot uz Tava uzņēmuma norādīto kontu.

Kādi izdevumi tiks atlīdzināti KASKO Bedres ietvaros?

Ja iebraucot bedrē vai atvērtā komunikāciju lūkā, tiks bojāta arī transportlīdzekļa riepa vai disks atlīdzināsim šādus izdevumus:

 

Auto evakuācija no negadījuma vietas
 

Atlīdzināsim transportlīdzekļa transportēšanas izdevumus 30 eiro apmērā, ja būs nepieciešama tā evakuācija pēc iebraukšanas bedrē.

Transportlīdzekļa bojājumu novēršana
 

Atlīdzināsim izdevumus par transportlīdzekļa un tā papildu aprīkojuma (audioiekārtu, papildu lukturu, spoileru u.tml.) bojājumu novēršanu., veicot apdrošināšanas atlīdzības izmaksu uz Tavu norādīto kontu.

Kādiem transportlīdzekļiem piedāvājam KASKO Bedres?

KASKO Bedres polisi vari iegādāties, ja Tava uzņēmuma transportlīdzekļa riepas profila augstuma un platuma attiecība ir lielāka par 45.

Kāda ir KASKO Bedres polises darbības teritorija?

KASKO Bedres polise darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Austrijā, Albānijā, Andorā, Beļģijā, Bulgārijā, Bosnijā un Hercegovinā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Itālijā, Īrijā, Islandē, Kiprā, Lielbritānijā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Monako, Maķedonijā, Norvēģijā, Nīderlandē, Portugālē, Polijā, Rumānijā, Spānijā, Somijā, Slovākijā, Slovēnijā, Serbijā un Melnkalnē, Sanmarino, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Vatikānā, Zviedrijā. 

Polises iegādes veidi

KASKO Bedres polisi vari iegādāties šādos veidos:

 • aizpildot pieteikuma formu BTA mājaslapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
 • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12. Zvana laikā iespējams arī uzreiz norēķināties par apdrošināšanas polisi;
 • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
 • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

 

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par KASKO Bedres apdrošināšanas segumu vai iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”

Apdrošināšanas noteikumi

  PDF E-doc*
KASKO Bedres noteikumi    
Noteikumi Nr.03.B1
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 01.09.2020.)
 
Noteikumi Nr.2-1
(redakcija spēkā polisēm, kas izsniegtas no 24.03.2015.)


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).

Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments

  PDF E-doc*
Apdrošināšanas produkta informācijas dokuments


* Elektroniski parakstītos dokumentus *.edoc Jūs varat atvērt, izmantojot eparaksts.lv interneta vietnē pieejamo veidni. Pirms pārbaudes nepieciešamo dokumentu saglabājiet savā datorā (veicot šīs darbības, iesakām izmantot Chrome, Firefox, Safari vai Opera interneta pārlūkus).