Būvniecības garantiju apdrošināšana

Ja esi būvuzņēmējs, tad noteikti zini, ka pasūtītāji arvien biežāk pieprasa no būvuzņēmējiem finanšu garantijas par konkrētā objekta būvi. Lai izpildītu pasūtīta prasības un pasargātu arī sevi no iespējamiem zaudējumiem, piedāvājam Būvniecības garantiju apdrošināšanu. Individuāli izvērtējam katram klientam nepieciešamās finanšu garantijas, piedāvājam profesionālu apkalpošanu un izdevīgus apdrošināšanas nosacījumus!

Vēlos saņemt piedāvājumu polises iegādei:

*Obligāti aizpildāmie lauki

Autentifikācijas pārbaude:


Kādu veidu garantijas iespējams apdrošināt?

Būvniecības garantiju apdrošināšanas ietvaros tiek apdrošinātas saistības, kas izriet no būvniecības līguma vai būvniecības konkursa dokumentiem.

Tiek izdalīti šādi garantiju veidi:

 • Konkursa dalības garantija
  Risks ir iespējamais notikums, kada:
  1. apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ atsauc vai maina savu piedāvājumu, kamēr ir spēkā piedāvājuma nodrošinājums;
  2. par uzvarējušu konkursā atzītais apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ nav iesniedzis apdrošinātajam Būvniecības līguma nodrošinājumu saskaņā ar līguma noteikumiem;
  3. par uzvarējušu konkursā atzītais apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ neparaksta Būvniecības līgumu apdrošinātā noteiktajā termiņā.
 • Būvniecības līguma darbu izpildes saistību garantija
  Būvniecības līguma darbu izpildes saistību garantijas risks ir iespējamais notikums, kad apdrošinājuma ņēmējs savas vainas dēļ Būvniecības līgumā noteiktajā termiņā nav izpildījis visas līgumā paredzētās saistības.
 • Avansa (priekšapmaksas) garantija
  Priekšapmaksas garantijas risks ir iespējamais notikums, kad apdrošinājuma ņēmējs, saņemot no apdrošinātā priekšapmaksu, savas vainas dēļ nav izpildījis Būvniecības līgumā paredzētās saistības saņemtās priekšapmaksas apmērā Būvniecības līgumā paredzētajā termiņā.
 • Garantijas laika garantija
  Garantijas laika garantijas risks ir iespējamais notikums, kad apdrošinājuma ņēmējs Būvniecības līgumā paredzētajā garantijas periodā neveic Būvniecības līgumā paredzētos apkalpes un uzturēšanas darbus vai atklāto defektu novēršanu.

Kāpēc izvēlēties BTA Būvniecības garantiju apdrošināšanu?

Mūsu priekšrocības:

 • mums ir ilggadīga pieredze būvniecības garantiju apdrošināšanā;
 • nodrošinām individuālu pieeju katram klientam;
 • piedāvājam apdrošināšanas prēmijas atlaides BTA pastāvīgiem sadarbības partneriem.

Polises iegādes veidi

Būvniecības garantiju apdrošināšanas polisi vari iegādāties šādos veidos:

 • aizpildot pieteikuma formu BTA mājas lapā, ar Tevi sazināsies BTA speciālists, kurš, noskaidrojot detalizētu nepieciešamo informāciju, sagatavos apdrošināšanas piedāvājumu un nosūtīs to uz Tavu norādīto e-pasta adresi;
 • zvanot uz BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12;
 • apmeklējot klātienē BTA Klientu apkalpošanas centru;
 • sazinoties ar BTA aģentiem, apdrošināšanas brokeriem.

Kā saņemt papildu informāciju?

Ja vēlies iegūt papildu informāciju par Būvniecības garantiju apdrošināšanu vai tās iegādi, sazinies ar BTA Klientu atbalsta dienestu pa tālruni 26 12 12 12 vai jebkurā citā no sev ērtākiem saziņas veidiem. Citas saziņas veidu iespējas skati sadaļā “Kontakti”