Par VIG

VIENNA INSURANCE GROUP

Mēs koncentrējamies uz to, lai sniegtu saviem klientiem Austrijā un Centrālajā un Austrumeiropā īpaši izstrādātus produktus un to vajadzībām pieskaņotus pakalpojumus. Mūsu stratēģija ir vērsta uz stabilu ieņēmumu apjoma pieaugumu un rentabilitāti ilgtermiņā, padarot mūs par uzticamu partneri strauji mainīgos apstākļos.

Vienna Insurance Group (VIG) strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku aptuveni 50 uzņēmumos 25 valstīs. Mēs izstrādājam apdrošināšanas risinājumus atbilstoši vietējām un individuālām vajadzībām, kas padarījis mūs par vienu no apdrošināšanas nozares līderiem Austrijā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā.

KOMPETENCE UN STABILITĀTE

Vienna Insurance Group ir starptautisks apdrošināšanas koncerns ar galveno mītnes vietu Austrijas galvaspilsētā Vīnē. Pēc dzelzs priekškara krišanas 1989. gadā VIG strauji izauga no tīri Austrijas mēroga uzņēmuma par starptautisku apdrošināšanas koncernu. Finanšu aizsardzības nodrošināšanā pret riskiem VIG ir sinonīms stabilitātei un kompetencei. Koncerna pirmsākumi meklējami 1824. gadā. Teju divus gadsimtus uzkrātā pieredze apvienojumā ar koncentrēšanos uz savu galveno kompetences jomu – apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanu, veido stabilu un drošu pamatu grupas vairāk nekā 20 miljoniem klientu.

AKCENTS UZ DARBĪBU CENTRĀLEIROPĀ UN AUSTRUMEIROPĀ

VIG kā savu vietējā tirgus teritoriju uztver ne vien Austriju, bet nepārprotami arī Centrāleiropu un Austrumeiropu – šai reģionā grupa koncentrē savu darbību, kā arī gūst vairāk nekā pusi savu nopelnīto prēmiju apjoma. Tas galvenokārt atspoguļo ekonomiskās izaugsmes prognozes Centrāleiropai un Austrumeiropai, izaugsmes temps paredzams divtik augsts kā Rietumeiropā, kā arī apdrošināšanas pakalpojumu intensitātes šī brīža līmeni, kas patlaban joprojām ir krietni zemāks nekā vidēji Eiropas Savienībā.

KLĀTBŪTNE VIETĒJĀ TIRGŪ

Rūpes par savu klientu finansiālo drošību VIG uzskata savu atbildību, tādēļ grupa seko daudzzīmolu stratēģijai, uzņēmējdarbības vadībā izmantojot vietējos pārstāvjus jau iedibinātos vietējos tirgos. Rezultātā tās ir katra šī zīmola stiprās puses un vietējā tirgus pārzināšana, kas nodrošina Grupas tuvumu saviem klientiem un tās panākumus.

STIPRA FINANŠU BĀZE UN KREDĪTREITINGS

A+ reitingu ar stabilu nākotnes izaugsmes prognozi VIG piešķīrusi plaši pazīstamā reitingu aģentūra Standard & Poor’s, kas nozīmē, ka VIG ir vislabākais reitings starp vadošā Vīnes biržas indeksa ATX sarakstā kotētajiem uzņēmumiem. Vienna Insurance Group tiek kotēta gan Vīnes, gan Prāgas biržās. Apmēram 70% VIG akciju turētājs ir Wiener Städtische Versicherungsverein, stabils galvenais akcionārs ar skatu ilgtermiņā. Pārējās VIG akcijas atrodas brīvā apgrozībā.
 

MĒS ESAM NR.1 AUSTRIJĀ, CENTRĀLAJĀ UN AUSTRUMEIROPĀ