Misija un vērtības

Mūsu prioritāte ir ikviena klienta finansiālā stabilitāte un drošība.

Mūsu galvenā vērtība ir darbinieki – kompetenti, uzticami, motivēti un pozitīvi domājoši.

Mēs esam apdrošināšanas sabiedrība ar vietējo kapitālu un vietējā tirgū iegūtu bagātīgu pieredzi.

Mūsu klienti ir apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti, bet uzņēmuma akcionāri – ar savu ieguldījumu atdevi.Īstenojot savu kvalitātes politiku, mēs vadāmies pēc šādām vērtībām:

Tuvums un pieejamība – mēs tiecamies pēc tā, lai ikviens klients mūs var sasniegt sev ērtākajā veidā un vietā – gan birojos visā Latvijā, gan ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību.

Progresivitāte – esam optimizējuši uzņēmuma vadības sistēmu atbilstoši starptautiskajiem standartiem. Mēs pastāvīgi pilnveidojam savu piedāvājumu, izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas un sekojot pasaules attīstības tendencēm.

Individuāla attieksme pret katru klientu – BTA darbinieki meklē piemērotāko apdrošināšanas risinājumu katram klientam. Klientu apkalpošanai visā uzņēmumā ir ieviesti augsti, ikvienam darbiniekam saistoši standarti.

Uzticamība un atsaucība – esam pretimnākoši un uzticami saviem klientiem un darbiniekiem, kā arī visai sabiedrībai, izprotot tās vajadzības, sniedzot atbalstu to apmierināšanai un darbojoties saskaņā ar pastāvošo likumdošanu.