Par mums

AAS “BTA Baltic Insurance Company” ir uz attīstību vērsts dinamisks uzņēmums, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

AAS “BTA Baltic Insurance Company”  dibināta 2014. gadā “BTA Insurance Company” SE reorganizācijas rezultātā, veicot uzņēmuma sadalīšanu atbilstoši biznesa ģeogrāfiskajam dalījumam: Baltija un pārējā Eiropa.

2015. gada 10. jūnijā  AAS “BTA Baltic Insurance Company”  saņēma licences no  Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) visu veidu nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanai. 

2016. gadā 24. augustā par uzņēmuma lielāko akcionāru kļuva viens no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā "Vienna Insurance Group AG", iegādājoties 90 % uzņēmuma akciju. 10 % uzņēmuma akciju pieder uzņēmumam "Balcia Insurance" SE (līdz 01.11.2016. - "BTA Insurance Company" SE).
"Vienna Insurance Group AG" ir vadošais apdrošināšanas koncerns ne tikai Austrijā, bet arī Centrālajā un Austrumeiropā. Apmēram 50 uzņēmumi 25 valstīs veido grupu ar spēcīgu zīmolu, 190 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē un ciešu sadarbību ar klientiem. "Vienna Insurance Group AG" nodarbina 23 000 darbiniekus un ir izteikts līderis savos galvenajos tirgos. "Vienna Insurance Group AG" ir koncerns ar labāko ATX reitingu – labākais Vīnes biržā, un tā akcijas kotējas arī Prāgas biržā.

Starptautiskā reitingu aģentūra Standard & Poor’s atkārtoti apstiprināja "Vienna Insurance Group AG” drošības reitingu A+ līmenī ar stabilu nākotnes prognozi, un 2017. gada 17. augustā publicēja jauno reitinga ziņojumu.