Par mums

VIEGLI BŪT ATBILDĪGAMApdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company”
(turpmāk – BTA) ir apdrošināšanas tirgus līderis Baltijas valstīs, kas piedāvā plašu nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu. 2016. gadā par uzņēmuma lielāko akcionāru kļuva viens no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā "Vienna Insurance Group AG", iegādājoties 90% uzņēmuma akciju. Kopš 2020. gada oktobra "Vienna Insurance Group AG" kļuva par 100% BTA balsstiesīgo akciju īpašnieku.

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1993. gadā, BTA ir liela pieredze un tikpat lielas ambīcijas izaugsmei. Mūs raksturo inovācijas, efektivitāte un profesionāla komanda ar teju 1000 darbiniekiem visā Baltijā. Mums ir bagātīgi resursi augt kopā – gan kā uzņēmumam, gan kā sabiedrības loceklim.

BTA zīmols 25 gadu laikā kļuvis atpazīstams ne tikai Baltijā, bet arī Eiropā. BTA ir vārds, kas saistās ar uzticamību un stabilitāti, kas var palīdzēt virzīties caur nenoteiktības jūru līdzīgi kā varens kuģis virza tevi cauri vētrai, pieturoties uzņemtajam virzienam. Šis uzticamais partneris ļauj augt un iepazīt pasauli bez trauksmes un šaubām par apdrošināšanas izvēli.

BTA lielākais akcionārs „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 30 valstīs, un tajā strādā 25 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā. 2017. gada reitinga ziņojumu skatīt šeit.