Par mums

VIEGLI BŪT ATBILDĪGAM

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) ir apdrošināšanas tirgus līderis Baltijas valstīs, kas piedāvā plašu nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu. 2016. gadā par uzņēmuma lielāko akcionāru kļuva viens no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā "Vienna Insurance Group AG", iegādājoties 90% uzņēmuma akciju. 10% uzņēmuma akciju pieder uzņēmumam "Balcia Insurance" SE.

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1993. gadā, BTA ir liela pieredze un tikpat lielas ambīcijas izaugsmei. Mūs raksturo inovācijas, efektivitāte un profesionāla komanda ar teju 1000 darbiniekiem visā Baltijā. Mums ir bagātīgi resursi augt kopā – gan kā uzņēmumam, gan kā sabiedrības loceklim.

BTA zīmols 25 gadu laikā kļuvis atpazīstams ne tikai Baltijā, bet arī Eiropā. BTA ir vārds, kas saistās ar uzticamību un stabilitāti, kas var palīdzēt virzīties caur nenoteiktības jūru līdzīgi kā varens kuģis virza tevi cauri vētrai, pieturoties uzņemtajam virzienam. Šis uzticamais partneris ļauj augt un iepazīt pasauli bez trauksmes un šaubām par apdrošināšanas izvēli.

Mūsu būtība

Mēs uzņemamies atbildību, aizsargājot mūsu klientu dzīvību, veselību un īpašumus. BTA misija ir nodrošināt uzņēmuma izaugsmi, veidojot godīgu sadarbību ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem.

Mēs ticam tehnoloģiju attīstībai, kas mums dod pārsvaru ātrumā, lietderībā un ērtumā. Tehnoloģijas, klientu bāze un nozares zināšanas dod mums iespēju būt dinamiskiem un radošiem. Mūsu panākumu pamatā ir aizrautīga un profesionāla komanda.

Mūsu vērtībasViegli būt atbildīgam kopā ar BTA, kas ir modernākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas domā, dara un runā cilvēku valodā. Mēs attīstāmies atbildībai.BTA lielākais akcionārs „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā 25 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā. 2017. gada reitinga ziņojumu skatīt šeit.