X

Papildināts BTA valdes sastāvs

25.10.2016

2016. gada 24. oktobrī, reģistrējot izmaiņas Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, papildināts apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) valdes sastāvs ar ceturto valdes locekli - Volfgangu Štokmaieru (Wolfgang Stockmeyer). Valdes priekšsēdētāja pienākumus, tāpat kā līdz šim, turpina pildīt Jānis Lucaus, kā arī darbu uzņēmuma valdē turpina līdzšinējie valdes locekļi – Oskars Hartmanis un Evija Matveja. 
 

Volfgangam Štokmaieram ir gandrīz 20 gadu pieredze apdrošināšanas nozarē. Kopš 2010. gada viņš strādā “Vienna Insurance Group AG” uzņēmumos Polijā. Līdz ievēlēšanai BTA valdē Volfgangs Štokmaiers bija valdes loceklis dzīvības apdrošināšanas uzņēmumā “Compensa TUnŽ S.A. Vienna Insurance Group” un pārraudzīja pārdošanas struktūrvienību darbu, kā arī pildīja valdes locekļa pienākumus nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumā “Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group”, kur pārraudzīja veselības apdrošināšanas segmentu.

 

Strādājot BTA valdē, Volfganga Štokmaiera atbildības sfēra ir finanšu pārraudzība Baltijas valstīs.

 

Kā jau iepriekš BTA informēja, 2016. gada augustā pēc nepieciešamo atļauju saņemšanas no uzraugošajām institūcijām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā tika reģistrētas izmaiņas BTA akcionāru sastāvā. Līdz ar šo izmaiņu reģistrēšanu par uzņēmuma lielāko akcionāru kļuva viens no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā "Vienna Insurance Group AG", kas iegādājās 90 % BTA akciju.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Agnese Grīnberga
Sabiedrisko attiecību vadītāja
AAS “BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts agnese.grinberga@bta.lv
Tālr. 67025661, mob. tālr. 27828796