Papildināta BTA valde

15.06.2018

Šodien, 15. jūnijā, papildinot apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk - BTA) valdes sastāvu, BTA padome ievēlēja ceturto valdes locekli – Tadeuš Podvorski. Darbu uzņēmuma valdē turpina līdzšinējie valdes locekļi Oskars Hartmanis, Evija Matveja un Volfgangs Štokmaiers (Wolfgang Stockmeyer).

 

Tadeušam Podvorskim ir 20 gadu pieredze apdrošināšanas nozarē. Kopš 2006. gada viņš strādā BTA Lietuvas filiālē pārraugot juridiskos jautājumus uzņēmumā un pēdējos 7 gadus veiksmīgi vadot BTA Lietuvas filiāli kā Filiāles direktors.

Strādājot BTA valdē, Tadeuša Podvorski atbildības sfēra būs Lietuvas biznesa sfēras pārraudzība.

 

Līdzšinējie Valdes locekļi Oskars Hartmanis, Evija Matveja un Volfgangs Štokmaiers darbu BTA valdē turpina.

Tadeuš Podvorski uzsāks savu pienākumu pildīšanu, tiklīdz būs izpildītas visas regulējošo normu formalitātes.

 

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk kā 1 000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā

 

 

 

Papildu informācija:

Elīna Rasmane

Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore

AAS „BTA Baltic Insurance Company”

e-pasts elina.rasmane@bta.lv

tālr.: 66936074, mob. tālr.: 29374827