BTA visā Baltijā ievieš jaunu vizuālo tēlu

29.05.2017

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” (BTA) Latvijā, Lietuvā un Igaunijā maina zīmola identitāti. Sabiedrības jaunais tēls apliecinās, ka atbildība var būt viegla, jo īpaši, ja blakus ir uzticams partneris, kas sniedz iedrošinājumu un atbalstu dzīves svarīgāko mērķu sasniegšanai.

 

 

Saskaņā ar sabiedrības iekšējām vērtībām jaunā zīmola stilistika izceļ draudzību, pieejamību un cilvēcību. Vienlaikus tajā ir saglabāta BTA raksturīgā uzticamība un stabilitāte, ko pasvītro uzņēmuma lielākais akcionārs „Vienna Insurance Group AG”.

 

BTA valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus uzsver, ka pieejamība ir viens no BTA veiksmes iemesliem, ko līdz ar vizuālajām pārmaiņām vēlamies attīstīt. „Apdrošināšana nav tikai finanšu bizness. Tas ir attiecību bizness, kurā jābūt kopā ar klientiem un partneriem gan priekos, gan bēdās. Mūsu, apdrošinātāja, pienākums ir iedrošināt, atbalstīt un sniegt drošības sajūtu, lai mūsu klienti justos pārliecināti par sevi, saviem tuviniekiem un darbu, ko dara, tāpēc mana un mūsu komandas pārliecība: viegli būt atbildīgam, ja līdzās ir kāds, uz ko vari paļauties!”

 

Jānis Lucaus norāda, ka jaunais zīmols neietekmēs noslēgtos līgumus un citu veidu saistības, jo sabiedrības nosaukums, rekvizīti un akcionāru struktūra saglabājas līdzšinējā.

 

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir nozīmīgākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 190 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā 24 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā.

 

 

Papildu informācija:
Linda Upeniece
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
E-pasts linda.upeniece@bta.lv
Tālr. 67025676, mob. tālr. 26756841