BTA trijos mēnešos divkāršo Veselības apdrošināšanas apjomu Latvijā

10.04.2018

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk BTA) divkārtīgi palielinājusi apjomu Veselības apdrošināšanas segmentā, piesaistot vairākus lielus un uz darbiniekiem labvēlīgu darba apstākļu nodrošināšanu vērstus uzņēmumus.

 

Tagad BTA klientu vidū ir tādi Latvijas labāko darba devēju aptaujā regulāri augstu novērtēti uzņēmumi, kā Lattelecom, Air Baltic Corporation, Starptautiskā lidosta Rīga, Latvijas Finieris, Citadele banka, Latvijas Mobilais Telefons, un daudzi valsts ekonomikai nozīmīgi uzņēmumi. Pievienojot jaunos klientus, BTA Veselības apdrošināšanas apjoms trīs mēnešu laikā teju divkāršojies, un var prognozēt, ka šogad ievērojami pieaugs BTA Veselības apdrošināšanas tirgus daļa Latvijā. Pērnā gada noslēgumā tā sasniedza 16,4 %.

 

Panākumu pamatā ir ieklausīšanās klientu vēlmēs un izvēlētās stratēģijas precīza īstenošana. Tā kā aizvien vairāk klientu uzņēmējdarbību veic visas Baltijas līmenī, viņiem nepieciešamas visās trīs valstīs izmantojamas veselības apdrošināšanas polises. Tādēļ turpmāk BTA saviem klientiem atlīdzinās izdevumus par saņemtajiem pakalpojumiem arī Igaunijā un Lietuvā, kaut arī spēkā esošais līgums paredz atlīdzināt izdevumus par Latvijas Republikas teritorijā saņemtajiem pakalpojumiem. Tas attiecas kā uz saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem, tā arī uz citiem pakalpojumiem  atbilstoši darba devēja izvēlētai apdrošināšanas programmai.

 

«Sasniegtie rezultāti mudina mūs nodrošināt vēl labāku servisu klientiem. Nepārtraukti paplašinām ārstniecības iestāžu sarakstu visā Baltijā, lai nodrošinātu klientiem ērtāku pakalpojumu pieejamību. Pilnveidojam BTA Portālu, kur katrs klients var iepazīties ar Veselības apdrošināšanas programmas pieejamajiem pakalpojumiem un izlietojumu, iesniegt atlīdzības pieteikumu. Tur var iegādāties un ērti atjaunot arī citu apdrošināšanas veidu polises,» straujās izaugsmes iemeslus komentē BTA Baltijas risku parakstīšanas departamenta direktors Ivo Danče.

 

Darbinieku veselības apdrošināšana ir jūtams finansiāls atspaids ne vien strādājošajiem, bet arī valsts veselības aprūpes sistēmai. 2017. gadā veselības apdrošināšanas kopējais parakstīto prēmiju apjoms Latvijā sasniedza 81 miljonu eiro, kas ir 12% no kopējā veselības aprūpes nodrošināšanai noteiktā valsts budžeta. Brīvprātīgā veselības apdrošināšana ļauj saņemt medicīniskos pakalpojumus ātrāk, ērtāk, kā arī nodrošina piekļuvi profilaktiskiem pakalpojumiem.

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir nozīmīgākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 190 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā 25 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā.

 

 

Papildu informācija:
Elīna Rasmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts: elina.rasmane@bta.lv