BTA pirmie apdrošināšanas tirgū sāk piedāvāt klientiem video konsultācijas

22.10.2020

AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kura klientiem sāk piedāvāt tiešsaistes video konsultācijas, lai sniegu iespēju droši un vienlaicīgi bez fiziska kontakta risināt savus aktuālos apdrošināšanas jautājumus.

 

Video konsultācijas laikā ikviens klients var uzzināt par visiem BTA apdrošināšanas produktiem, izklāstīt savas vajadzības BTA speciālistam, lai varētu saņemt iespējami labāko risinājumu.

 

“Pēc klientu izteiktajām vēlmēm, redzam, ka šajā laikā straujāk pieaug pieprasījums pēc tiešsaistes konsultācijām. Taču vēlamies saglabāt cilvēcisko aspektu mūsu komunikācijā ar klientiem, tādēļ vislabākais risinājums šobrīd ir iespēja “tikties” ar BTA speciālistiem video konsultācijā. Turklāt klientam ir iespēja pieteikties uz konkrētu dienu un laiku sev ērtā un vienkāršā veidā,” uzsver BTA Telemārketinga nodaļas vadītāja Gerda Joņina.

 

Lai pieteiktos tiešsaistes video konsultācijai, klientam jāaizpilda pieteikuma anketa BTA tīmekļa vietnē www.bta.lv, norādot savu vārdu, e-pastu un vēlamo sarunas laiku. Vienas darba dienas laikā klients saņems uz norādīto e-pastu saiti ar ielūgumu uz video konsultāciju. Video konsultācijas tiek piedāvātas no pirmdienas līdz piektdienai laikā no plkst. 9:00 līdz 17:00. Lai piedalītos konsultācijā, klientam nepieciešams dators vai viedtālrunis ar kameru un interneta pieslēgumu. Tiešsaistes konsultācijām nav nepieciešama atsevišķas programmas instalēšana, tikai jānoklikšķina uz saites ielūgumā, kas tīmekļa pārlūkprogrammā atvērs video tērzēšanas iespēju.

 

Par BTA

 

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa (kopš 1994.gada) ATX visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. “Vienna Insurance Group” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.


 

Papildu informācija:

Elīna Rasmane

Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore

AAS „BTA Baltic Insurance Company”

e-pasts elina.rasmane@bta.lv