“BTA Latvija” veselības apdrošināšana darbojas visās Baltijas valstīs; palīdz uzņēmumiem piesaistīt darbiniekus

26.11.2019

Veselības apdrošināšanai uzņēmumos kļūstot par neatņemamu darbinieku piesaistes un motivācijas sastāvdaļu, AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) lielu uzmanību pievērš pakalpojumu pieejamībai un kvalitātei, drīzumā plānojot piedāvāt mobilo tālruņu aplikāciju, kurā būs iespējams ērti pārskatīt līgumiestāžu sarakstu un iekļautos pakalpojumus. 

 

Slēdzot sadarbības līgumus ar medicīnas iestādēm, BTA apmaksas paketē ir visi pakalpojumi, kas iekļauti konkrētajā apdrošināšanas līgumā, tādējādi cilvēkam, kura uzņēmums apmaksājis polisi, jebkurā brīdī ir skaidrs, kādus pakalpojumus līgumā paredzētājā apjomā sedz darba devēja izraudzītā apdrošināšanas programma. “Latvijā, kur BTA veselības apdrošināšanas tirgū ir stabils līderis, piedāvājam skaidrāko pārskatu par apmaksātajiem pakalpojumiem, un klientu darbiniekiem, kuriem darba devējs apmaksājis apdrošināšanu, uzreiz ir saprotams, kādus apdrošināšanas polisē iekļautos pakalpojumus viņam ir iespējams saņemt un kādā apmērā,” saka BTA Personu apdrošināšanas produktu vadītājs Oskars Zvejnieks, atzīstot, ka augstāks servisa līmenis un labāka pieejamība veido arī veselības apdrošināšanas prēmijas cenu.   

 

BTA aktīvi strādā, lai pasniegtu apdrošināšanas informāciju mūsu klientam piemērotā valodā un formātā. “Neviens vairs nevēlas lasīt garus izklāstus, bet saņemt informāciju īsā, konkrētā, elektroniskā formātā. Svarīgs aspekts ir pakalpojumu pieejamība ar elektronisku karti un mobilā tālruņa aplikāciju, kas nodrošinās vēl augstāku servisa kvalitāti. Tas ļaus daudz vienkāršāk pieteikt veselības apdrošināšanas atlīdzību, tāpat redzēt pieejamos pakalpojumus un līgumiestāžu sarakstu,” nākotnes plānus iezīmē O. Zvejnieks.

  

“Jau tagad visi pakalpojami elektroniski saņemami BTA klientu portālā, turklāt gribu uzsvērt, ka mūsu veselības apdrošināšanas polises darbojas visās trīs Baltijas valstīs, un ar šo pakalpojumu esam vienīgie Latvijā. Tas nozīmē, ka, piemēram, aizbraucot komandējumā uz kaimiņvalsti, darbiniekiem tiks apmaksāts baseina apmeklējums vakarā pēc darba tikšanās, ja tas iekļauts polises segumā. Daļai klientu apmaksājam izdevumus arī Eiropas līmenī,” piebilst O. Zvejnieks.

 

Iespēju saņemt BTA veselības apdrošināšanas pakalpojumus arī Igaunijā un Lietuvā ikdienu izmanto vairāki desmiti Latvijas klientu. Kopumā BTA veselības apdrošināšanas programmās 2019.gada deviņos mēnešos bija apdrošinātas 90 tūkstoši personas, kas ir par 5% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2018.gadā un par 43% vairāk nekā 2017.gada deviņos mēnešos, kad bija 58 tūkstoši apdrošinātas personas. 2019.gada deviņos mēnešos parakstītas prēmijas 19,6 miljonu eiro apjomā, kas ir par 6% vairāk nekā pagājušā gadā. Visvairāk šogad izmaksātas atlīdzības par ārsta konsultācijām (20%), instrumentālajiem izmeklējumiem (18%), pacienta iemaksām (13%), ambulatoro rehabilitāciju (9%) un citiem pakalpojumiem.

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 25 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa – ATX, visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi; „Vienna Insurance Group” akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.

 

 

Papildu informācija:

Elīna Rasmane

Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore

AAS „BTA Baltic Insurance Company”

e-pasts elina.rasmane@bta.lv