X

BTA - koncerta ''Latvijas spēka dziesmas'' LIELDRAUGS

24.09.2015

BTA kā Latvijas apdrošināšanas sabiedrība, rūpējoties par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, kļuvusi par koncerta “Latvijas spēka dziesmas” lieldraugu. 

 

Koncerts, ieskandinot gaidāmo Latvijas simtgadi un atzīmējot mūsu valsts 97. gadskārtu, norisināsies Patriotu nedēļas ietvaros 15. novembrī “Arēnā Rīga”. Lielkoncerta programmā iekļauti skaņdarbi, kas cauri laikiem latviešiem bijuši īpaši nozīmīgi.

 

Šis vērienīgais un krāšņais muzikālais notikums neapšaubāmi būs viens no galvenajiem valsts svētku programmas pasākumiem, jo koncertā piedalīsies daudzi izcili mākslinieki: dziedātāja Ieva Akuratere, leģendārās aktrises Olga Dreģe un Lilita Ozoliņa, rokdziedātāji ALEX un Atis Ieviņš, operdziedātājas Evita Zālīte, Sonora Vaice un Elīna Šimkus, TDA „Dzintariņš”, dziedošie Nacionālā un Dailes teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Rēzija Kalniņa, Ģirts Ķesteris un Artis Robežnieks, dziedātāji Ralfs Eilands un Aija Andrejeva, koklētāja Laima Jansone, kā arī LNSO pirmā vijole Raimonds Ozols.

 

Par koncerta muzikālo pavadījumu rūpēsies instrumentālais ansamblis Kristapa Krievkalna vadībā. Koncerta programmai izvēlētas latviešiem dažādos laikos svarīgās dziesmas: „Manai tautai”, „Dzimtā valoda”, „Daugaviņa”, „Brīvību Baltijai”, „Sena kalpu dziesma” un daudzas citas.

 

Jānis Lucaus, apdrošināšanas akciju sabiedrības “BTA Baltic Insurance Company” valdes priekšsēdētājs: „Latvijas spēka dziesmas, kurās izdziedāta mūsu tautas pieredze, tāpat kā latviešu tautas senās rakstu zīmes, folklora un par simboliem kļuvušie arhitektūras pieminekļi, ir mūsu tautas kultūrvēsturiskais mantojums. Mums kā Latvijas apdrošināšanas sabiedrībai ir gan gods, gan pienākums atbalstīt kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu. Esmu pārliecināts, ka Latvijas spēka dziesmās izdziedātā mūsu tautas stiprā griba, uzcītīgais darbs un kopības varenība ir mūsu tautas spēks, kas spēj iedvesmot un stiprināt pārliecību par mūsu spējām”.

 

Šogad aprit jau sestais gads, kopš televīzijas kanāls LNT novembrī sāka svinēt Patriotu nedēļu, aizsākot tradīciju ar sarkanbaltsarkano lentīšu piespraušanu. Ik gadu Patriotu nedēļas ietvaros LNT ar īpašu programmu aicina sajust prieku un lepnumu par mūsu zemi Latviju! Arī šogad programma būs īpaša, dodot ikvienam skatītājam iespēju kļūt par daļu no tās un baudot Latvijas dzimšanas dienas koncertu „Latvijas spēka dziesmas” kopā ar koncerta lieldraugu – BTA!

 

Biļetes uz koncertu „Latvijas spēka dziesmas” var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā, sākot ar 23.septembri. Cena – 10-25 EUR.

 

Ikvienam koncerta apmeklētājam BTA sarūpējusi īpašo piedāvājumu – koncerta biļete vienlaikus ir atlaižu kupons 18 EUR vērtībā, iegādājoties BTA apdrošināšanas pakalpojumus Latvijas valsts dzimšanas dienas mēnesī – novembrī.