BTA klientiem kompensēs zaudējumus “Ryanair” atcelto reisu dēļ

20.09.2017

AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) paziņo par kompensāciju izmaksām klientiem, kuriem radušies zaudējumi saistībā ar “Ryanair” atceltajiem reisiem.

 

 

Oficiālajā “Ryanair” paziņojumā norādīts, ka reisu atcelšana nepieciešama, jo aviokompānijai rada problēmas lidmašīnu kavēšanās, kas notiek laikapstākļu un gaisa satiksmes dispečeru streiku dēļ, kā arī kavēšanās, par kurām ir atbildīga gaisa satiksmes kontrole. Vienlaikus lidsabiedrība atzinusi, ka pieļautas kļūdas darbinieku atvaļinājumu plānošanā, tādēļ turpmāko sešu nedēļu laikā pilotiem un stjuartiem ir jāizņem iekrātās atvaļinājuma dienas. Šobrīd pieejamā informācija liecina par četru reisu atcelšanu uz un no lidotas “Rīga”.

 

 

BTA Baltijas risku parakstīšanas departamenta direktors Ivo Danče: “Ņemot vērā lidsabiedrības Ryanair negaidīto paziņojumu par nepieciešamību atcelt daļu reisu tuvāko sešu nedēļu laikā, BTA, rūpējoties par saviem klientiem, visiem klientiem, kuri iepriekš ir iegādājušies BTA ceļojumu apdrošināšanas polises ar iekļautu risku "Lidojumu aizkavēšanās, atcelšana" šos gadījumus uzskatīs kā apdrošināšanas gadījumus un kompensēs klientiem radušos izdevumus par apmaksātu un neizmantotu viesnīcu ceļojuma galamērķī, ja ceļojums vēl nav uzsākts. Kā arī par aviobiļetēm, ja ceļojums sastāv no diviem vai vairākiem pārlidojumiem. Atlīdzība tiks izmaksāta noteiktā limita ietvaros. Gadījumos, ja atcelts avioreiss klientam atrodoties galamērķī, tad atlīdzināsim izdevumus par viesnīcu un ēdināšanu.”

 

 

BTA aicina visus klientus, kuriem radušies zaudējumi “Ryanair” atcelto reisu dēļ, sazināties ar BTA pēc iespējas ātrāk, lai varētu rast klientiem vispiemērotāko risinājumu, iespējami īsākā laika posmā.

 

 

Par uzņēmumu

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir nozīmīgākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 190 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā 24 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā.

 

 

Papildu informācija:
Elīna Rasmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts elina.rasmane@bta.lv
tālr.: 66936074, mob. tālr.: 29374827