BTA ieceļ Valdes priekšsēdētāju

30.11.2018

Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk tekstā - BTA) 30.novembrī veic izmaiņas valdes sastāvā - par Valdes priekšsēdētāju iecelts BTA Valdes loceklis Volfgangs Štokmaiers (Wolfgang Stockmeyer), savukārt Valdes loceklis Oskars Hartmanis līdz ar jaunajām izmaiņām ieņems Valdes priekšsēdētāja vietnieka amatu, pagarinot pilnvaras arī esošajiem Valdes locekļiem Evijai Matvejai un Tadeušam Podvorski.

 

BTA pēdējo gadu laikā ir kļuvis par apdrošināšanas tirgus līderi Baltijas valstīs un ieņem 2. vietu apdrošināšanas nozarē, parakstot bruto apdrošināšanas prēmijās 2018.gada 9 mēnešos 156,6 milj. eiro.

 

Ar 2018.gada 30.novembri Valdes loceklis Volfgangs Štokmaiers darbu valdē turpina kā Valdes priekšsēdētājs. Darbu BTA Volfgangs Štokmaiers uzsāka kā Valdes loceklis 2016.gada oktobrī pēc VIG grupas darījuma par BTA akciju iegādi, pārraugot finanšu, pārapdrošināšanas un aktuāra jomu. No 2010.gada līdz 2016.gada oktobrim Volfgangs Štokmaiers strādāja “Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe” uzņēmumos Polijā kā Valdes loceklis dzīvības apdrošināšanas uzņēmumā “Compensa TUnŽ S.A. Vienna Insurance Group”, pārraugot pārdošanas struktūrvienību darbu, kā arī pildīja Valdes locekļa pienākumus nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumā “Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group”, kur pārraudzīja veselības apdrošināšanas segmentu. Apdrošināšanas nozarē Volfgangam Štokmaieram darba pieredze ir teju 20 gadus, kas sniedz iespēju viņa uzkrātās zināšanas izmantot vēl ambiciozāku attīstības plānu realizēšanai.

 

“Man ir liels pagodinājums pieņemt uzņēmuma akcionāru novērtējumu par manu iepriekš paveikto darbu un kļūt par BTA Valdes priekšsēdētāju. BTA ir nozīmīgs tirgus spēlētājs visās Baltijas valstīs. To pierāda arī trešā ceturkšņa finanšu rezultāti – uzņēmums aug, attīstās un nostiprina savas pozīcijas tirgū kā viens no vadošajiem apdrošinātājiem. Man stratēģiski nozīmīgs uzdevums šobrīd būs realizēt apstiprināto BTA Baltijas stratēģiju, kas sola jaunus izaicinājumus un panākumus. Šo gadu laikā ir daudz paveikts, bet mums ir kur tiekties gan tehnoloģiju attīstībā, gan citos aspektos. Neapšaubāmi, lai to paveiktu, ir vajadzīga spēcīga un profesionāla komanda. Tieši šādi motivēti un izaicinājumiem gatavi speciālisti šobrīd ir BTA uzņēmumā un man ir patiess prieks ar viņiem strādāt vienā komandā,” saka BTA Valdes priekšsēdētājs Volfgangs Štokmaiers.

 

BTA raksturo pieejamība, cilvēcība un uzticamība. Inovācijas, efektivitāte un profesionāla komanda ar teju 1000 darbiniekiem visā Baltijā, kas ir bagāti resursi, lai attīstītos un augtu kopā – gan kā uzņēmumam, gan kā sabiedrības loceklim.

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 25 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa – ATX, visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi; „Vienna Insurance Group” akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.

 

Papildu informācija:

Elīna Rasmane

Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore

AAS „BTA Baltic Insurance Company”

e-pasts elina.rasmane@bta.lv

tālr.: 66936074, mob. tālr.: 29374827