BTA: Būtiskākās atšķirības starp Nelaimes gadījumu un Ceļojumu apdrošināšanu

24.10.2017

AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk BTA) atgādina, ka  Nelaimes gadījumu apdrošināšana un Ceļojumu apdrošināšana būtiski atšķiras gan ar polišu segumu, gan to cenā. Nelaimes gadījumu apdrošināšana tiek iegādāta uz ilgāku laiku, savukārt Ceļojumu apdrošināšana tiek iegādāta uz konkrētu ceļojuma laiku.

 

BTA atgādina - Ceļojumu apdrošināšana neietver sevī  kritiskās saslimšanas ceļojuma laikā, toties Nelaimes gadījuma apdrošināšana izslēdz vienkāršas saslimšanas, repatriācijas izdevumus, terorisma riskus, bagāžas un pases  atgriešanas vai atjaunošanas izdevumus. 

 

Ceļojumu apdrošināšanu iegādājas tie cilvēki, kas vēlas savu ceļojumu aizvadīt droši un bez lieka satraukuma. To var iegādāties, sākot no vienas līdz pat 365 dienām. Izvēloties Ceļojumu apdrošināšanas polisi, jāņem vērā iespējamo risku varbūtība ceļojuma galamērķī, plānotās aktivitātes un no tām izrietošie riski.

 

Šobrīd BTA apdrošinātājs ir vienīgā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas iegādājoties Ceļojuma apdrošināšanu, sedz arī izdevumus biļetēm, koncerta anulācijas gadījumā.

 

Nelaimes gadījumu apdrošināšanu jāiegādājas tiem iedzīvotājiem, kuri vēlas sevi pasargāt no nelaimes gadījumu izraisītiem neparedzētiem izdevumiem. Nelaimes gadījumu polise ierasti sedz izdevumus, kuri radušies gūstos kādu traumu, kā rezultātā bijis jāmeklē mediķu palīdzība. Polisi var iegādāties ar atšķirīgu darbības laiku, piemēram, visu diennakti, darba laikā, kurā tiek iekļauts ceļš uz un no darba, treniņu laikā, u.c. un ar atšķirīgu teritoriālo darbību (Latvija, Eiropa un visa pasaule).

 

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir nozīmīgākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 190 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā 24 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā.

 

Papildu informācija:
Elīna Rasmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts elina.rasmane@bta.lv
tālr.: 66936074, mob. tālr.: 29374827