BTA Bērnu dienas pulcē 165 darbinieku bērnus no visas Latvijas

04.09.2018

Lai iepazīstinātu AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk - BTA) darbinieku bērnus ar vecāku dienas gaitām, darba vietu, atmosfēru un jauno BTA ART kolekciju, kā arī padarītu skolēniem pēdējo brīvlaika dienu interesantu un aizraujošu, 31. augustā norisinājās ikgadējā BTA Bērnu diena. Pasākums pulcēja 165 bērnus vecumā no 2 līdz 17 gadiem, kas bija ieradušies BTA centrālajā birojā no visas Latvijas.

 

BTA šī gada jūlijā atklāja jaunu un, varbūt, mazliet neierastu projektu apdrošināšanas nozares pārstāvjiem, sperot soli mākslas lauciņā – BTA ART mākslas darbu kolekciju, kurā iekļauti arī Maijas Kurševas un Merikes Estnes darbi. Par godu jaunajai BTA ART kolekcijai, šogad BTA Bērnu dienā, visas nodarbes un aktivitātes, kas bija paredzētas bērniem gan biroja telpās, gan KIM?, bija saistītas ar mākslu, eksperimentiem ar krāsām un fantāziju pārvēršanu mākslā.

 

BTA valdes locekle Evija Matveja stāsta, ka BTA bērnu dienas nu jau ir uzskatāma par neatņemamu BTA tradīciju. Evija ir patiesi gandarīta par idejas lielisko realizāciju un šī gada pasākuma jautro un radošo atmosfēru: “Šī diena bija emocijām bagāta un ir patiesi liels prieks redzēt, kā bērni atplaukst, kad darbojas ar krāsām un liek lietā savu iztēli. Tas redzams arī viņu izveidotajos mākslas darbos, kas tapuši meistarklašu laikā. Visiem bērniem bija unikāla iespēja izveidot vienu kopīgu mākslas darbu, kas tiks iekļauts “BTA ART” kolekcijā. Neviltots prieks par kolēģu un viņu bērnu lielo atsaucību. Vēlējāmies, lai visa šī diena būtu par un ap krāsām, radošumu un iztēles veicināšanu, ko arī kopīgiem spēkiem veiksmīgi esam panākuši.

 

Bija padomāts par visu vecumu bērniem, lai ikviens ne tikai iegūtu jaunas zināšanas, bet arī izklaidētos. Dienas sākumā bērni tika sadalīti pa vecuma grupām un viņiem bija iespēja doties ekskursijā pa BTA biroja telpām, apskatīt jauno BTA projektu BTA ART un iepazīt izstādes Laikmetīgās mākslas centrā KIM?. Bērniem tika dota iespēja veidot savu skatījumu par to, kas ir māksla, piedalīties dažādās meistarklasēs un izpildīt dažādus uzdevumus, kas saistīti ar BTA kolekcijā esošajiem mākslas darbiem. Pašiem mazākajiem bērniem sajūsmu izraisīja iluzionista un animatoru darbošanās. Bērni no piecu gadu vecuma devās īpašā ekskursijā pa Laikmetīgās mākslas centra telpām KIM?, kuras laikā iejutās radošo personību un mākslinieku ādā. Lielākie bērni guva jaunas iemaņas gleznošanā uz ūdens. Dienas gaitā tika padomāts par veselīgām uzkodām, sātīgām pusdienām, lai pietiktu spēka un radošuma visas dienas garumā. 

 

Dienas noslēgumā katrs bērns saņēma pateicības dāvanu no BTA par piedalīšanos pasākumā. “Mums kā uzņēmumam un atbildīgam darba devējam ir ļoti svarīgi veicināt mūsu darbinieku apmierinātību. Tikai darbojoties kā komanda un iesaistot visus darbiniekus uzņēmuma procesos mēs varam radīt vienotības sajūtu, kas saskan ar mūsu identitāti un vērtībām. Šis ir otrais gads, kad rīkojam BTA Bērnu dienu un lielisks apliecinājums tam, ka darbinieki jūtas novērtēti un motivēti, kā arī ieinteresēti gan savu individuālo, gan uzņēmuma kopējo mērķu sasniegšanā. Paldies kolēģiem par atsaucību!” stāsta Evija Matveja.

 

 

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk kā 1 000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Šajā grupā ietilpst vairāk nekā 50 apdrošināšanas sabiedrības 25 valstīs, un tajā strādā vairāk nekā 25 000 darbinieku. „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis pārstāvētajos tirgos Eiropā ar augstu finansiālās stabilitātes novērtējumu — „Standard & Poor’s” A+ (stable outlook) —, kura akcijas tiek kotētas Vīnes un Prāgas biržā

 

Papildu informācija:
Elīna Rasmane
Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore
AAS „BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts: elina.rasmane@bta.lv