Brīvības piemineklis jau 17 gadus BTA drošībā

12.11.2020

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) jau 17 gadus ar prieku un lepnumu dāvina Brīvības pieminekļa apdrošināšanu 1,5 milj. eiro apmērā, pasniedzot šo dāvanu Rīgas pašvaldībai Patriotisma nedēļas laikā.

 

 

“Lai kādi laiki nāktu un lai kāda būtu epidemioloģiskā situācija, Latvija un tās iedzīvotāji tradīcijas ievēro un ar tām lepojas. Tādēļ arī BTA ir lepna un pagodināta, ka var gādāt par mūsu valsts vienu no svarīgākajiem valstiskās neatkarības simboliem – Brīvības pieminekli! Tas ir Latvijas tautas kultūrvēsturiskā mantojuma un vienotības simbols, un tā ir mūsu atbildība to saglabāt arī nākamajām paaudzēm,” stāsta BTA Valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis.

 

BTA dāvinātajā Brīvības pieminekļa apdrošināšanas polisē iekļauta aizsardzība pret uguns, šķidruma vai tvaika noplūdes, dabas stihiju, kā arī trešo personu prettiesiskas rīcības rezultātā radītiem bojājumiem pieminekļa masīvam, lai gan iepriekšējos gados atlīdzību pieteikumi par to nav saņemti.

 

Šogad BTA sniedza atbalstu un kopīgi ar biedrību “For Better” un uzņēmumu “We Build Parks” sāka realizēt inovatīvu un sociāli atbildīgi projektu BTA Velozinis, kas ir vēl viens BTA dāvinājums Latvijas iedzīvotājiem. Tās ir speciālas trases, kas izvietotas dažādās Latvijas pilsētās, kur bērni kopā ar pieaugušajiem drošā vidē var apgūt velosipēdu vadīšanas iemaņas. Trases šobrīd uzstādītas jau 6 pilsētās – Cēsīs (Valmieras iela 1), Dobelē (Ķestermežs), Siguldā (Raiņa iela 1), Saulkrastos (Noliktavas iela 10), Valmierā (Krāču iela 4) un Salaspilī (Smilšu iela 1).

 

 

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 30 valstīs, „Vienna Insurance Group AG” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā, rūpējoties par vairāk nekā 22 miljoniem klientu. „Vienna Insurance Group AG” ir vadošā Vīnes biržas indeksa (kopš 1994.gada) ATX visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi. “Vienna Insurance Group AG” cieši sadarbojas ar “Erste Group” – lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.


 

Papildu informācija:

Elīna Rasmane

Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore

AAS „BTA Baltic Insurance Company”

e-pasts elina.rasmane@bta.lv