-
X
--> -

A klases biroju centra Place Eleven nomnieks būs AAS BTA Baltic Insurance Company

16.03.2017

Topošais A klases biroju centrs Place Eleven ir noslēdzis nomas līgumu ar vienu no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā AAS „BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) par biroja telpu iznomāšanu gandrīz 3000 m2 platībā Rīgā, Skanstes biznesa centra rajonā, Sporta ielā 11. Šobrīd Place Eleven ir ilgtspējīgākais un viens no lielākajiem A klases biroju kompleksiem Rīgā. Ēka ieguvusi 1.vietu Latvijas būvniecības gada balvā 2016 nominācijā „Jaunbūve - sabiedriska ēka”.

 

 

BTA Baltijā nodarbina teju 1000 darbiniekus un vairāk nekā 400 no tiem strādā Latvijā. Jaunajās Place Eleven biroja telpās tiks nodrošinātas darbavietas vismaz 260 darbiniekiem.

 

Izvēli par labu jaunām biroja telpām noteica uzņēmuma izaugsme un arvien augošais darbinieku skaits, kā arī fakts, ka biroja telpu ietilpības dēļ BTA centrālais birojs līdz šim izvietots divās adresēs Rīgā – Krišjāņa Valdemāra ielā 63 un Sporta ielā 18. Jaunās biroja telpas ļaus apvienot visus centrālā biroja darbiniekus zem viena jumta, nodrošinot efektīvāku ikdienas darbu un procesu norisi. Turklāt jaunā biroja atrašanās vieta ļaus uzņēmuma darbiniekiem saglabāt līdzšinējos ieradumus, dodoties uz darbu un ikdienas gaitās, jo Place Eleven atrodas pa vidu starp abiem līdzšinējiem birojiem. Pārcelšanās uz jaunām biroja telpām ļaus uzņēmumam veidot arī pārdomātāku biroja iekārtojumu, pielāgojot to pašreizējām un nākotnes vajadzībām.

 

„Ēkas modernie risinājumi un iespēja pielāgot telpu plānojumu mūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām bija svarīgi argumenti, pieņemot lēmumu par labu jaunajām biroja telpām. Biroja plānojums, iekārtojums un dizains būs pārdomāti, lai nodrošinātu maksimāli ērtas un ergonomiskas darbavietas mūsu darbiniekiem, kā arī veicinātu darba produktivitāti. Ņemot vērā augsto darba intensitāti un savstarpējās komunikācijas būtisko nozīmi mūsu kopējo mērķu sasniegšanā, biroju plānots iekārtot saskaņā ar  atvērtā tipa biroja jeb open office principiem. Īpašus dizaina un moderno tehnoloģiju risinājumus ieviesīsim jaunajās sapulču telpās un konferenču centrā, kura būtisks papildinājums būs āra terase. Mūsu darbinieki ir pelnījuši vislabāko biroju, un viņi to saņems,” pārcelšanos uz jaunajām biroja telpām komentē Jānis Lucaus, BTA valdes priekšsēdētājs.

 

“Vietējie uzņēmumi, izvērtējot iespēju mainīt biroja telpas, kā vienu no būtiskiem faktoriem atzīmē Place Eleven atrašanos Skanstē - Rīgas darījumu centrā ar skaidru nākotnes perspektīvu. Būtiska ir arī iespēja pielāgot biroja telpu iekārtojumu individuālām vēlmēm, kas nereti nav realizējamas līdzšinējās biroja telpās. Aizvien būtiskāku lomu lēmumu pieņemšanā ieņem starptautiski atzīts ēkas novērtējums - Place Eleven projekts ieguvis BREEAM „Excellent" sertifikātu. Tas apliecina ēkas kvalitāti un norāda uz būtiski zemākām tās ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksām, pozitīvi ietekmējot arī ēkas nomnieka kopējo maksājumu apmēru,” uzsver Place Eleven attīstītāja SIA Hanner Group izpilddirektors un valdes loceklis Mindaugs Vaļucks (Mindaugas Valuckas).

 

Place Eleven ēku veidos 14 stāvi biroju telpu, plaša apzaļumota jumta terase, kā arī apakšzemes stāvvieta vairākos stāvos 400 automašīnām un 80 velosipēdiem. Kopējā biroju centra platība būs 24 000 m2, bet kopējā biroju platība būs 15 000 m2. Place Eleven ir ieguvis pirmo vietu nominācijā Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2015. gadā. Place Eleven biroju centra attīstītājs ir Hanner Group, ģenerāluzņēmējs ir SIA Alfa Constructions, kas ir Hanner Group meitasuzņēmums Latvijā. 

 


Papildu informācija:
Kristiāna Kelase
Place Eleven Komunikācijas konsultante
Tālr.: +371 26715522
E-pasts: kristiana.kelase@vilands.lv


Par Hanner Group:
Hanner Group darbojas Lietuvā, Latvijā, Rumānijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā un ir Lietuvas lielākais nekustamā īpašuma attīstītājs ar 20 gadu pieredzi un aktīvu un projektu portfeli viena miljarda eiro vērtībā. Kopumā uzņēmumu grupa ir attīstījusi vairāk nekā 270 000 m2 komercplatības un 4 300 dzīvokļus. Pašreiz Hanner Group attīsta objektus ar kopējo biroju platību virs 50 000 m2 un piecus dažādus dzīvojamo ēku projektus ar dzīvokļu skaitu virs 1000. Latvijā, Rīgā, tā jau veiksmīgi ir uzbūvējusi un pārvalda „Jaunā Teika" biroju centru Ropažu ielā 10, „Jaunā Teika” dzīvokļus Ropažu ielā 12 un šobrīd attīsta jaunu dzīvokļu projektu Vesetas ielā 26.


Par AAS “BTA Baltic Insurance Company”: 
AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk BTA) dibināta 2014. gadā “BTA Insurance Company” SE reorganizācijas rezultātā, veicot uzņēmuma sadalīšanu atbilstoši biznesa ģeogrāfiskajam dalījumam: Baltija un pārējā Eiropa. BTA ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā visu veidu nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vienlaikus BTA ir viena no lielākajām apdrošināšanas atlīdzību izmaksātājām Baltijā – 2016. gadā BTA apdrošināšanas atlīdzībās vidēji ik darba dienu izmaksāja vairāk nekā 300 tūkstošus eiro jeb aptuveni 38 tūkstošus eiro ik darba stundu. 
BTA lielākais akcionārs ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem Eiropā "Vienna Insurance Group AG". Vairāk nekā 50 uzņēmumi 25 valstīs veido grupu ar spēcīgu zīmolu, 190 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē un ciešu sadarbību ar klientiem. VIG nodarbina 23 000 darbiniekus un ir izteikts līderis savos galvenajos tirgos. VIG ir koncerns ar labāko ATX reitingu – labākais Vīnes biržā, un tā akcijas kotējas arī Prāgas biržā