BTA vizuālā identitāte

Stūrēt caur nenoteiktības jūrai

BTA ir vārds, kas saistās ar uzticamību un stabilitāti, kas var palīdzēt virzīties caur nenoteiktības jūru līdzīgi kā varens kuģis virza tevi cauri vētrai, pieturoties uzņemtajam virzienam. Šis uzticamais partneris ļauj mums augt un iepazīt pasauli bez trauksmes un šaubām par apdrošināšanas izvēli.

BTA ir liela pieredze un ambīcijas izaugsmei.

Mēs esam saglabājuši mūsu mērķtiecību kļūt par līderi, un kategorijas visuzticamāko partneri apdrošināšanas vajadzībām Baltijas tirgos.

BTA ir tehnoloģiski progresīvs uzņēmums, kur lielākā daļa sarežģītas IT sistēmas ir kļuvušas par vienkāršiem instrumentiem, lai sasniegtu mērķus jebkurā līmenī, lomā un funkcijā. Mēs varam darīt vairāk un labāk ar mazākiem resursiem. Absolūta caurskatāmība, atklātība un nepārtraukta izglītošanās ir iedrošinājums jebkuram darbiniekam, lai veicinātu iesaistīšanos un sadarbošanos. Mēs pastāvīgi meklējam risinājumus, kā mūsu klientiem dot iespēju sasniegt augstākos dzīves standartus.

Mūsu pamats: tehnoloģijas, klientu bāze un nozares zināšanas dod mums iespēju būt dinamiskiem un radošiem. Mums ir bagātīgi resursi augt kopā: kā uzņēmumam, kā sabiedrības loceklim.
Logotipam izvēlētais fonts atspoguļo nelokāmu un līdzsvarotu izpratni, kas balstās uz Vienna Insurance Group pleciem. Mūsdienu bura raksturo stabilu virzienu un jaunās BTA vadības mērķus un darbaspēku.

BTA Misija, vīzija, komunikācijas vērtības

Vīzija - BTA ir apdrošināšanas tirgus līderis Baltijas valstīs, kuru raksturo inovācijas, efektivitāte un profesionāla komanda.

Mūsu misija ir nodrošināt uzņēmuma izaugsmi, veidojot godīgu sadarbību ar mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Mūsu panākumu pamatā ir aizrautīga un profesionāla komanda. Mūsu vērtības ir godīgums, atbildība, efektivitāte un profesionalitāte.

Komunikācijas vērtības

Pieejamība – esam vienmēr sasniedzami, lai arī kādu komunikācijas kanālu Tu izvēlētos, nodrošinot klientu atbalsta servisu visā Baltijā 24h /7.

Cilvēcība – mēs esam atvērti un runājam Tev viegli saprotamā valodā, lai sniegtu atbalstu jebkurā dzīves situācijā.

Uzticamība - mūsu ilggadējā pieredze un zināšanas, ko papildina VIG grupas spēcīgā pieredze veido Tev uzticamu partneri atbildīgu lēmumu pieņemšanā.